رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق اعلام ستاد استانی مبارزه با کرونا در خراسان رضوی ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به مشهد از روز اربعین حسینی تا سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) ممنوع است.
کد خبر: ۹۹۵۹۸۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷ 23 September 2021

به گزارش تابناک رضوی، علی‌اصغر حسنی اظهار کرد: از روز اربعین حسینی تا سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) همچنین خروج خودروهای دارای پلاک‌ بومی از شهر مشهد نیز ممنوع اعلام شده‌است.

رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: طبق تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا حرکت زائران پیاده به مشهد طی دهه پایانی ماه صفر به‌ صورت‌ گروهی و انفرادی ممنوع است و در این مدت فعالیت‌ اماکن پذیرش زائران پیاده اعم از واحدهای پذیرایی و اقامتی ممنوع بوده و اطلاعیه آن به تمامی مجموعه‌های مرتبط ارسال و تأکید شده‌است هیچگونه رزرو برای پذیرش و اسکان زائران نداشته باشند.

وی گفت: برپایی ایستگاه‌های صلواتی نیز در دهه پایانی ماه صفر ممنوع اعلام شده‌است.

حسنی افزود: هم اکنون مشهد و ۱۷ شهرستان دیگر استان از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: طبق آخرین اطلاعات به‌ روز شده از نرم‌افزار ماسک سه شهرستان درگز، خلیل‌آباد و بردسکن خراسان رضوی در وضعیت قرمز و ۱۲ شهرستان این استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار