سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای، با رد برخی ادعاها در فضای مجازی، هرگونه حمایت از گروه، جریان و یا فرد خاصی را در انتخابات مجلس شورای اسلامی تکذیب کرد.
کد خبر: ۱۱۵۶۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴ 28 February 2024

به گزارش تابناک رضوی به نقل از رابط عمومی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی، در این بیانیه آمده است؛ این روزها در فضای مجازی و برخی کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی اخباری مبنی بر حمایت تعدادی از بازنشستگان نهاد مقدس سپاه از فرد یا جریانی در تعداد محدودی از حوزه های انتخاباتی مطرح شده است، این در حالی است که سپاه پاسداران از هیچ کاندیدا و نامزد انتخاباتی حمایت نکرده و نخواهد کرد.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است، سپاه پاسداران و بسیج همیشه قهرمان به دنبال ایجاد شور انتخاباتی برای تحقق مشارکت حداکثری است و اقدامات تبیینی برای ضرورت حضور مردم به‌ویژه بسیجیان را در هر انتخاباتی دنبال کرده و می‌کند و این بار نیز مردم شریف استان با درایت و هوشمندی مثال زدنی سیلی محکمی به دشمنان این نظام خواهند نواخت و اغراض پلیدشان را خنثی خواهند کرد.

این بیانیه می‌افزاید: سپاه امام رضا(ع) در کنار دیگر نیروهای انتظامی و امنیتی علاوه بر تبیین اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات با کمک رده‌های مختلف سپاه استان نقش خود را برای ایجاد امنیت انتخابات ایفا خواهد کرد.

سپاه امام رضا(ع) در بیانیه خود افزود: انتخابات در ایران اسلامی تبلور مردم سالاری دینی است و این یادگار ارزشمند امام راحل برای مردم و نسل‌های آینده به ودیعه نهاده شده است که تا کنون ملت شریف ایران اسلامی آن را قدر دانسته و در فضای سالم رقابتی کاندیدای مورد نظر خود را برای تصدی مدیریت بخش‌های مختلف کشور انتخاب کرده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار