به علت آلودگی هوا؛
فرماندار مشهد از تعطیلی فعالیت مراکز آموزشی و مجموعه های ورزشی (در شیفت عصر) تا پایان روز دوشنبه در مشهد خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۵۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱ 11 September 2023

به گزارش تابناک رضوی، محسن داوری از تعطیلی فعالیت مراکز آموزشی و مجموعه های ورزشی (در شیفت عصر) تا پایان روز دوشنبه در مشهد خبر داد.

گفتنی است پس از بررسی های کارشناسی، تعطیلی فعالیت آموزشی کلیه مراکز آموزشی و نیز فعالیت های ورزشی مجموعه های ورزشی در مشهد برای امروز عصر مصوب گردید.

در همین خصوص، مهدی اله پور دبیر کارگروه مدیریت وقوع شرایط اضطرار پدیده گرد و غبار استان اظهار کرد: با عنایت به بروز شرایط جوی و در زمان بروز پدیده گرد و غبار توصیه می شود شهروندان علاوه بر رعایت بحث حفاظت فردی و استفاده از ماسک با محدود کردن یا حذف ترددهای غیرضروری در سطح فضای باز و حتی تردد با وسیله نقلیه شخصی در پیشگیری از درگیر شدن با پیامدهای پدیده گرد و غبار همراهی کنند.

اله پور تاکید کرد: جلوگیری از تردد افراد دارای بیماری زمینه‌ای تنفسی و قلبی، کودکان، افراد سالخورده، مادران باردار و افراد دچار حساسیت‌های پوستی در سطح شهر به شدت توصیه می شود و آنان باید پیاده روی، ورزش، خرید و یا پیگیری سایر امور خود را به وقت دیگری موکول کنند. همچنین فرمانداران شهرستان ها در خصوص تشکیل جلسات شرایط اضطرار و اتخاذ تصمیمات لازم اقدام نمایند.

وی تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلف به اطلاع رسانی صحیح به مجموعه کارکنان و زیر مجموعه های مدیریتی و نظارت بر اجرای صحیح موضوع را خواهند داشت. اعلام این مصوبات به منزله ابلاغ رسمی به کلیه دستگاه ها و نهادهاست.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار