عصبانیت رسانه دولت از انتشار عکس رستم قاسمی در کنار زن بی‌حجاب؛ بی‌اخلاق و مغرضید

دیروز در اقدامی غیراخلاقی، عکس‌هایی با هدف حاشیه‌سازی درباره وزیر راه و شهرسازی منتشر شده است. انتشار عکس‌های خصوصی یک فرد با چه هدفی جز اغراض کثیف سیاسی منتشر می‌شود.
کد خبر: ۱۰۷۴۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ 01 November 2022

به گزارش تابناک رضوی، روزنامه دولت در حالی از انتشار عکس‌های رستم قاسمی در کنار زن بی‌حجاب عصبانی است و آن را برای حمله به وزیر «انقلابی» و «مغرضانه» دانسته که در هفته‌های اخیر با وجود اعتراضات مردمی، از حجاب اجباری حمایت کرده است.

روزنامه ایران در ادامه نوشته است: دیروز در فضای مجازی و در اقدامی غیراخلاقی، عکس‌هایی با هدف حاشیه سازی درباره وزیر راه و شهرسازی منتشر شده است. قطع نظر از اصالت عکس‌ها، انتشار عکس‌های خصوصی یک فرد با چه هدفی جز اغراض کثیف سیاسی منتشر می شود.

نویسنده در ادامه تاکید کرده است: متأسفانه بارها و به کرات شاهد بوده‌ایم که برخی جریان‌های سیاسی و عناصر مرموز و معلوم الحال و به دور از اصول اولیه اخلاقی، اقدامات و تحرکاتی مغرضانه را علیه نیروهای پرکار و پرتلاش انجام می دهند که نشان دهنده بی‌اخلاقی‌های تمام ناشدنی است! هجمه‌ها و حملاتی که برخی نیروهای انقلابی را نشانه رفته است برای این است که تصویری ضدمردمی از آنها برای افکار عمومی ایجاد کنند که البته مردم به اخبار غیراخلاقی حساس هستند و تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار