تست شخصیت:

با نگاه کردن به تصویر بگوئید چه کسی گلدان را شکسته است؟

چه کسی گلدان را شکسته است. بگذارید ببینیم انتخاب شما در تست گلدان شکسته چیست و چه چیزی از شخصیت شما را آشکار می کند.
کد خبر: ۱۰۳۴۵۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶ 16 March 2022

چه کسی گلدان را شکسته است. بگذارید ببینیم انتخاب شما در تست گلدان شکسته چیست و چه چیزی از شخصیت شما را آشکار می کند. در اینجا یک معمای جالب “چه کسی گلدان را شکسته است؟” وجود دارد. هیچ چیز در تصویر به عنوان سرنخ دقیقی که بتواند به شما در دستگیری مجرم کمک کند، موجود نیست. همه چیز به چیزهایی بستگی دارد که برای شما قابل مشاهده است و آنچه را که انتخاب می کنید به عنوان مدرک یادداشت کنید. بیائید در خبرنامه با تست گلدان شکسته، کمی مغز خود را ورزش دهیم.

تصور کنید که شما مادر هستید و بچه ها را از نزدیک مشاهده می کنید. یکی را انتخاب کنید که فکر می کنید به احتمال زیاد گلدان را شکسته است. انتخاب شما در مورد شخصیت شما می گوید! بله تعجب نگنید.

1. تست گلدان شکسته و انتخاب کودک A
به نظر می رسد این کودک، کسی است که به احتمال زیاد گلدان را شکسته است. چشمانش به زمین دوخته شده و به نظر می رسد که از کاری که انجام داده احساس گناه و پشیمانی می کند. محل قرارگیری او نیز با بقیه متفاوت است زیرا او در سمت راست قرار دارد و بقیه در سمت چپ قرار گرفته اند. بچه های دیگر همگی به او نگاه می کنند و به نظر می رسد که او را عنوان مقصر معرفی می کنند. اما آیا این برای فهمیدن اینکه واقعا چه اتفاقی افتاده کافی است؟ ممکن است که او به خاطر اشتباه شخص دیگر، مورد سرزنش قرار گیرد و قربانی شود. چرا که هیچ سرنخ دیگری برای خلاف آن وجود ندارد.

خواهران و برادرانش نیز ممکن است فکر کنند که او این کار را انجام داده است. با انتخاب این کودک، نشان داده اید که فردی بسیار محتاط هستید که حتی کوچکترین جزئیات را از دست نمی دهید. فریب دادن شما آسان نیست، زیرا شما همیشه دیگران را زیر نظر دارید و تغییرات رفتار و زبان بدن آنها را به صورت ذهنی متوجه می شوید. مسئولیت‌پذیری ویژگی کلیدی شماست و آن را در تمام کارهایی که در زندگی انتخاب می‌کنید نشان می‌دهید. همه تصمیمات شما با دقت سنجیده می شوند و شما از آن دسته افرادی نیستید که بدون فکر کردن، در کاری عجله کنید.

2. کودک B
دختر B آحتمالاً در میان برادران و خواهران، بزرگترین است. ممکن است حتی در نبود مادر، از خواهران و برادران کوچکترش، مراقبت کند. لباس او صورتی روشن است و نگاهش به کودک الف است. طوری به او نگاه می کند که انگار او مسئول شکستن گلدان است. اما در عین حال، نگاه او آرامش بخش و محبت آمیز است. او می‌داند که اشتباهی رخ داده است، اما درباره کسی قضاوت نمی‌کند. شما نیز به زندگی اینگونه نگاه می کنید، حتی اگر همیشه برای شما کارساز نباشد. اهمیت درک و بخشش برای دیگران و زود قضاوت نکردن از شما دور نیست.

علاوه بر این، شما به همان اندازه که از عیب های دیگران آگاه هستید، از عیب های خود نیز آگاه هستید. هر زمان که با مشکلی روبرو می شوید، ماهیت عملی و منطقی شما خود را نشان می دهد. مستقیماً به سمت راه حلی می روید که منطقی ترین است. بنابراین شما می توانید تقریباً تمام اهداف خود را در مقطعی برآورده کنید. اگر فکر می‌کنید که کودک B مقصر است، در این مورد، متوجه شده‌اید که ویژگی‌های ذکر شده در بالا همان ویژگی‌هایی است که دارید و آنها را پذیرفته‌اید.

 

3. تست گلدان شکسته و انتخاب کودک C
کودک C دست‌هایش را در جیب‌هایش گذاشته است و هاله‌ای نسبتاً عجیب و ترسناک در او وجود دارد. به نظر می رسد که او تلاش دارد که تقصیر را به گردن کودک A بیندازد. موضوعی که دور از هر گونه اخلاق یا عدالت است.


او برای شما مقصر احتمالی به نظر می رسد، زیرا تمام زبان بدن او می گوید که او مقصر است. اما او می داند که سرزنش نخواهد شد زیرا دیگران فکر می کنند که مقصر اصلی، کودک A است.

اگر انتخاب شما برای مجرم، کودک C است. چرا که او در پشت دیگران پنهان شده است. اما به نظر می رسد که همه چیز به نفع او خواهد بود. به این ترتیب اگر شما این کودک را مجرم می دانید، باید بدانید که شما به دنیا آمده اید که رهبر دیگران باشید. شما برای شادی دیگرانی که شما را احاطه کرده اند اهمیت می دهید و شما فردی هستید که دیگران در مواقعی که نیاز به اصلاح دارند به شما روی می آورند. صاحب نظر و کاریزماتیک بوده و آماده هستید که در همه شرایط ابتکار عمل را به دست بگیرید.


4. کودک D
دختر کوچکی که لباس آبی به تن دارد، لباس های مادرش را گرفته است، انگار از خرده های گلدان می ترسد یا از این که به خاطر شکستن آن چه اتفاقی خواهد افتاد. علاوه بر مادر، او تنها کسی است که چشمانش به گلدان شکسته دوخته شده است.

همه به کودک الف نگاه می کنند که با گناه به زمین نگاه می کند. اما وقتی این کودک را می بینید که پشت مادرش پنهان شده است، فکر می کنید که او مقصر است و او برای فرار از عصبانیت و عواقب احتمالی، پشت کسی که قرار است مجازات را انجام دهد پنهان شده است.

نگاه کردن به این موضوع از دید یک روانشناس، نشان می دهد که شما معقول و قابل اعتماد هستید. هر کاری که انجام می دهید مطمئناً در پایان موفق خواهد بود. شما واقعاً سعی می کنید، خود را به عنوان یک شخص ارتقا دهید و برای موفقیت سخت تلاش می کنید. اعتماد به دیگران به راحتی به سراغ شما می آید و حساسیت شدیدتان به شما، کمک می کند تا افراد را بهتر درک کنید. دیگران همچنین شما را فردی مناسب برای صحبت می دانند، زیرا شما با دقت به آنها گوش می دهید و آنها می دانند که اگر به شما نیاز داشته باشند آنها را ناامید نخواهید کرد. در نتیجه، شما برای هر کسی که شما را ملاقات می کند فراموش نشدنی هستید.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار