خراسان رضوی - فرهنگی
گفتگوی اختصاصی تابناک رضوی با فیلمنامه نویس مشهدی
فیلمنامه نویس یک متخصص است یا تخصص من نوشتن...!
یک فیلمنامه نویس برای تولید اثرش با مشقات و دردسرهای فراوانی روبرو است و با وجود اینکه گفته میشود امروز مشکل اصلی سینمای ایران فیلمنامه است اما متاسفانه کمتر به نویسنده فیلمنامه به عنوان یک متخصص نگاه میشود. فیلمنامه نویس به عنوان اولین فرد برای تولید فراخوانده میشود اما در نزد بعضی تهیه کنندگان و کارگردانان از نظر اهمیت در رتبه پایین تری قرار میگیرد، ضمن اینکه دستمزد پایین، عدم اعتماد تهیه کنندگان، آسان پنداشتن نوشتن، تیغ سانسور، اعمال سلیقه های بی ضابطه و ...بخشی از مشکلات نویسنده است. 
عکس ها: فاطمه رنجبر
گزارش تصویری/ مشهد الرضا عزادار در عاشورای حسینی
در عاشورای حسینی مشهد الرضا یکپارچه در غم شهادت سید و سالار شهیدان، امام حسین(ع) عزادار و سیاه پوش بود.
افزایش  مبلغ وام دانشجویی در ترم آینده 
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم گفت : مبلغ وام دانشجویی در مقطع کارشناسی در ترم آینده بعد از  تصویب هیئت‌امنا و نهایی‌شدن به ترمی 5 میلیون تومان فزایش می یابد که در ترم گذشته این مبلغ 3 میلیون تومان بوده است .
اختصاص ۳هزار کلاس درس به اسکان زائرین در مشهد
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تجهیز ۳هزار و ۵۹۰ کلاس درس و ۹۰۰ کلاس در گروه‌های مختلف برای اسکان زائرین در مشهد خبر داد.
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بر حمایت همه جانبه مسئولین از آثار فاخر هنری تاکید کرد.
بازديد رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه شرق کشور از موزه اسناد نيشابور
رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه شرق کشور به همراه جمعی از همکاران با حضور در محل ساختمان موزه اسناد نیشابور از نزدیک در جریان راه اندازی و تکمیل این مرکز تاریخی و پژوهشی قرار گرفت.
رونمایی از کتاب نویسنده مشهدی در تهران
مجموعه کاریکلماتور «هر شب با خیالت برو بیایی دارم» در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.
موفقیت دانش آموز عکاس ایرانی در آلمان
یک قطعه از آثار عکاسی کوچک ترین عضو گروه عکس آرتونیست تهران مورد پذیرش گروه داوری بیست و پنجمین دوره مسابقه و نمایشگاه بین المللی عکاسی German International Photocup 2024 در کشور آلمان قرار گرفت .
درخواست ۳۶۰ مورد اسامی سر درب اصناف در نیشابور
مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابور از ۳۶۰ مورد درخواست اسامی اصناف در سال ۱۴۰۲ توسط این اداره از سر درب اصناف در سطح شهر خبرداد
برگزاری نمایشگاه راه لاجورد در موزه بزرگ خراسان
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از برگزاری نمایشگاه راه لاجورد؛ میراث جاده ابریشم در موزه بزرگ خراسان خبر داد.