شهردار مشهد گفت: ویدئوی منتشر شده در خصوص پروژه دوربرگردان شهید میرزایی یک شوخی رسانه‌ای بوده و از طریق هوش مصنوعی درست شده است.
کد خبر: ۱۱۵۹۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۱ 16 March 2024

به گزارش تابناک رضوی، محمدرضا قلندر شریف در خصوص ویدئوی منتشر شده از ریزش و تخریب بخشی از پروژه در حال احداث دوربرگردان شهید میرزایی اظهار کرد: ما امروز از دوربرگردان شهید میرزایی بازدید کردیم و این پروژه آماده افتتاح است. کار شهرداری کامل و همه اقدامات عمرانی، ترافیکی و فضاسازی تکمیل شده است.

وی افزود: از نظر ما پروژه الان قابلیت افتتاح دارد اما قرار است شرکت برق روشنایی پل را تامین و پایه‌های روشنایی را نصب کند، پس از انجام این کار آماده هستیم بلافاصله پروژه را افتتاح کنیم.

شهردار مشهد ادامه داد: یک هفته است آماده بهره‌برداری هستیم اما نگرانی ما این است که اگر پروژه بدون روشنایی افتتاح شود، اتفاقی رخ دهد. در صورتی که شرکت برق پایه چراغ‌ها را نصب کند، پروژه را قبل از آغاز سال به بهره‌برداری می‌رسانیم.

قلندر شریف بیان کرد: امیدواریم شرکت برق زودتر اقدامات خود را کامل کند تا پروژه را به صورت ایمن افتتاح کنیم. این پروژه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه داشته است.

وی در خصوص ویدئو عنوان کرد: پروژه کامل شده و موردی هم نبوده است. این یک شوخی رسانه‌ای با پروژه بوده و ما این موضوع را طنز می‌دانیم؛ این ویدئو از طریق هوش مصنوعی درست شده است.

به گزارش ایسنا چند روز پیش در فضای مجازی ویدیوئی غیرواقعی از تخریب و ریزش بخشی از دوربرگردان غیر همسطح شهید میرزایی که به زودی قرار است افتتاح شود، منتشر شده بود.

ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار