نشست فصلي شوراي اجتماعي محلات منطقه 8 با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در فرهنگسرای کودک آینده برگزار شد.
کد خبر: ۱۱۳۸۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶ 16 November 2023

به گزارش تابناک رضوی، شهردار منطقه 8 مشهد مقدس از برگزاری نشست فصلي شوراي اجتماعي محلات منطقه 8 با حضور حداکثری اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت پرشور و با شکوه اعضای شورای اجتماعی محلات این منطقه در فرهنگسرای کودک و آینده بوستان کوهسنگی خبر داد.
کاظم یزدان مهر با بیان اینکه در اجرای پروژه های خرد و کلان شهری نقش اصلی را مردم ایفا می کنند گفت: رویکرد مدریرت شهری در دوره ششم شورای اسلامی شهر اصل مردم محوری در شکل گیری پروژه های عمرانی، زیر ساختی و فرهنگی بوده است به نحوی که اجرای پروژه های باز آفرینی و زود بازده نتیجه تصمیم گیری مستقیم این تشکل اجتماعی فعال می باشد.
وی با اشاره به نقش آفرینی و همراهی بی بدیل شوراهای اجتماعی محلات منطقه 8 در ایجاد پویش ها و برنامه های شهری از تلاش ها و زحمات صورت گرفته با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آورد.
یزدان مهر با تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر تصریح کرد: در این نشست اعضای محترم شورای شهر آقایان حجت الاسلام والمسلمین حسن منصوریان، ایمان فرهمندی، موسی الرضا حاجی بگلو، سید ابراهیم علیزاده، سید حسین علوی مقدم، مجید طهوریان عسکری و مهدی ناصحی حضور بعمل آوردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار