تمهیدات ترافیکی ویژه دیدار فوتبالی شهرخودرو مشهد و پرسپولیس

به گزارش تابناک رضوی، سرهنگ حمیدرضا دهنوی گفت: تمهیدات ترافیکی ویژه مسابقه فوتبال شهرخودرو و پرسپولیس در معابر اطراف ورزشگاه امام رضا(ع) با حضور کلیه پرسنل پلیس راهور خراسان رضوی و مشهد، اجرا می‌شود.

 

سرپرست پلیس راهور خراسان رضوی با بیان اینکه این دیدار در روز جمعه 12 مهرماه 98 ساعت15 و30دقیقه در محل ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود، اظهار کرد: به منظور جلوگیری از بی‌نظمی ترافیکی در محدوده و معابر پیرامونی ورزشگاه لازم است ضمن اتخاذ تمهیدات ترافیکی مناسب جهت حفظ نظم نسبت به پوشش ترافیکی مناسب در اطراف این ورزشگاه اقدام شود.

 

وی با اشاره به زمان اجرا و شروع استقرار جهت اجرای طرح گسترش نیرو از ساعت 11 ظهر در معابرمنتهی به ورزشگاه تا پایان مأموریت ابلاغی گفت: محدودیت تردد از ساعت 11 ظهر در صورت لزوم در میدان فردوسی به سمت تقاطع خیام، خیابان تلاش در مسیر شرق به غرب و برعکس مقابل استخر آستان قدس رضوی و خیابان یاس، در صورت نیاز محدودیت ترافیکی در میدان جانباز به سمت تقاطع خیام- فردوسی مسیر غرب به شرق و تقاطع خیام ارشاد به سمت تقاطع خیام فردوسی اجرا می‌شود.

 

گفتنی است؛ پاکسازی کامل خودروها مقابل ورزشگاه و ضلع شرقی جنوبی و شمالی ورزشگاه اعمال و محدودیت توقف در این محدوده انجام می‌شود.