برنامه های هفته دفاع مقدس هلال احمر خراسان رضوی تشریح شد؛
سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: امدادگران جبهه در دوران دفاع مقدس و جانبازان ایثارگر بهترین راویان جنگ تحمیلی هستند.
کد خبر: ۹۹۵۴۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳ 21 September 2021

به گزارش تابناک رضوی، دکتر سیدآرش سید صالحی، سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در نشست شوراهای فرهنگی اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به رشادتهای امدادگران در عرصه های مختلف تاکید کرد: فرهنگسازی تفکر و روحیه رزمندگان در دوران دفاع مقدس و سبک و سیره شهدا باید تبیین و ترویج شود.

وی افزود: دقت در ارائه پیام و تبلیغ و فرهنگسازی آرمانهای دوران دفاع مقدس و حتی ارزشهایی مانند ایثار و احسان و وقف حائز اهمیت است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان هشدار داد: باید با هوشیاری کامل، از تصویرسازی مخدوش از رزمندگان و تصور استفاده ابزاری از اسوه های دوران جنگ تحمیلی مراقبت کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان نیز در این نشست اظهار کرد: اجرای مسابقه رادیویی ویژه دفاع مقدس ، پیشنهاد نامگذاری یکی از اماکن جمعیت به نام شهدای زن امدادگر ، استفاده از بستر فضای مجازی و انتشار محتوای فرهنگی، روایت دفاع مقدس، اعزام کاروان سلامت با حضور و همکاری فرزندان شهدا، اجرای طرح نیابت، آغاز تدوین تاریخ شفاهی دفاع مقدس و مدیریت بحران به صورت وبینار آموزشی، تجلیل از شهدای مدافع سلامت از برنامه های اجرایی جمعیت هلال احمر استان در هفته دفاع مقدس امسال است.

 حجت الاسلام والمسلمین اسدالله اسدی افزود: روایتگری دفاع مقدس با دعوت از راویان دفاع مقدس با هماهنگی اداره کل حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان در هنگامه نماز ظهر و عصر، فضاسازی متناسب مناسبتی در اماکن و ادارات، پیگیری صدور احکام کارگزینی ایثارگران جمعیت استان ، تجلیل از شهدای مدافع سلامت، دیدار با خانواده ایثارگران و عطرافشانی مزار شهدا نیز از دیگر برنامه های این جمعیت در این ایام می باشد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار