در نیمه نخست اجرای ویژه برنامه «پیک عاشقی»، بیش از 5هزار زوج دانشجو از آن استقبال کردند.
کد خبر: ۸۴۲۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷ 27 April 2020

به گزارش تابناک رضوی به نقل از روابط عمومی ستاد ازدواج دانشجویی، ویژه برنامه «پیک عاشقی» که از 24اسفند98 آغاز شده و تا 15فروردین ادامه دارد، شامل چهار مسابقه هفتگی، خلاصه نویسی کتاب، تجربه نگاری و کتابخوانی صوتی روزانه است.

 

20سفر مشهد برای بیست زوج و ده ها کارت هدیه بانکی از جمله جوایز این ویژه برنامه بوده و زوج های شرکت کننده در هر چهار بخش برنامه که بالاترین امتیاز را داشته باشند، افزون بر جایزه دریافتی از یک بخش، در قرعه کشی جایزه ویژه نیز شرکت داده می شوند.

 

«پیک عاشقی» که در پی تعلیق اعزام کاروان های زوجین دانشجو به مشهد پس از شیوع کرونا، طراحی و اجرا شده است، افزون بر بهینه سازی اوقات فراغت زوجین در شرایط کنونی، سبب مهارت افزایی آنان در زمینه همسرداری و مدیریت زندگی مشترک می شود.

 

بنابر این گزارش، زوج های سراسر کشور که در بازه زمانی سال 93 تا پایان 98 ازدواج دانشجویی داشته اند، می توانند از این ویژه برنامه استفاده کنند؛ منظور از ازدواج دانشجویی این است که یکی از زوجین هنگام تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده باشد.

 

گفتنی است علاقمندان به شرکت در ویژه برنامه «پیک عاشقی» می توانند به پایگاه اینترنتی ستاد ازدواج دانشجویی(nahad.ir) و یا اپلیکیشن باشگاه ازدواج( قابل دریافت از کافه بازار) مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار