رئیس ایستگاه های شماره ۲۷ و ۳۱ آتش‌نشانی مشهد از عملیات آتش‌نشانان ۲ ایستگاه برای مهار آتش‌سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در غرب این شهر خبر داد.
کد خبر: ۸۱۵۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸ 18 January 2020

به گزارش تابناک رضوی، آتشپاد سوم ایوب خجسته در این خصوص اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک تعمیرگاه خودروهای سواری، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۵ و ۳۱ را به محل حادثه در بلوار معلم مشهد اعزام کرد.

 

رئیس ایستگاه‌های شماره ۳۱ و ۲۷ آتش‌نشانی مشهد افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد، آتش‌سوزی در نبود مالک مغازه به‌دلیل روشن ماندن یک اجاق خوراک‌پزی که برای گرم کردن محیط داخل تعمیرگاه توسط مالک این محل استفاده می‌شده به‌وقوع پیوسته که باعث سرایت آتش به چندین دستگاه خودرو سواری که در داخل این تعمیرگاه قرار داشته، شده که آتش‌نشانان بلافاصله ضمن انجام عملیات اطفاء حریق از خسارات بیشتر جلوگیری به‌عمل آوردند.

 

وی خاطرنشان کرد: در این آتش‌سوزی علاوه بر اینکه به بخشی از این تعمیرگاه خساراتی وارد آمد به ۵ دستگاه خودرو سواری شامل، سه خودرو ۲۰۶ یک خودرو ۴۰۵ و یک دستگاه خودروی جیلی که در محل بود، بین ۳۰ تا ۸۰ درصد خسارت دید.

 

گفتنی است؛ خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و علت دقیق وقوع این آتش‌سوزی توسط کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است و شایان ذکر است، این مکان فاقد سیستم اعلام و اطفای حریق نیز بوده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار