مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از از حضور مددجویان تحت حمایت این استان در پیاده‌روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: این مددجویان با مشارکت خیران و نیکوکاران به عتبات عالیات مشرف شدند.
کد خبر: ۷۸۸۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸ 13 October 2019

به گزارش تابناک رضوی به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده با بیان اینکه یکی از برنامه‌های کاری و فرهنگی این نهاد، اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی است، اظهار کرد: اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی موجب تقویت روحیه معنوی، ارتقا باورهای دینی و آشنایی آن‌ها با سیره ائمه اطهار(ع) می‌شود، رشد و تقویت فرهنگ عاشورایی در بین مددجویان، از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد در جهت توانمندسازی فرهنگی و فکری آنان است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی به همکاری خیران و مشارکت‌های مردمی در اجرای طرح شوق زیارت اشاره و خاطرنشان کرد: خیرانی که شرایط مالی مناسبی دارند اما توانایی حضور در این سفرها را ندارند می‌‌توانند با استفاده از طرح زیارت نیابتی یکی از مددجویان را به کربلا بفرستند و در این حرکت عظیم سهیم باشند.

 

وی با تأکید بر اینکه کمیته امداد برنامه‌ای برای اعزام گروهی و کاروانی ندارد، گفت: مددجویان تحت حمایت به‌صورت انفرادی با دریافت گذرنامه و ثبت‌نام در سامانه سماح مشمول دریافت کمک‌هزینه زیارتی می‌شوند.

 

 آسوده تأکید کرد: بخشی از اعتبارات زیارت اربعین از محل کمک‌های مردمی و مساعدت‌های خیران تأمین‌شده است.

 

وی در مورد نحوه مشارکت خیران در تأمین کمک‌هزینه سفر زیارتی مددجویان نیز گفت: علاقه‌مندان به مشارکت در این کار خیر می‌توانند به سایت http://www.shogheziarat.ir/ مراجعه کرده و یا با شماره‌گیری #۰۵۱*۸۸۷۷* به‌صورت مستقیم وجوه خود را واریز کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار