فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف 3 هزار و 430 تن برنج و حبوبات فاقد مجوز به ارزش 332 میلیارد و 400 میلیون ریال و دستگیری یک متهم خبر داد.
کد خبر: ۷۶۹۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۸ 06 August 2019

به گزارش تابناک رضوی، سردار محمدکاظم تقوی با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با قاچاق کالا، کارآگاهان پلیس آگاهی استان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی سودجو و دپو مقادیر قابل توجهی برنج و حبوبات فاقد مجوز در یکی از مناطق شهر مشهد، رسیدگی به موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

 فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: تیم‌های تخصصی پلیس با اشراف اطلاعاتی، انبار دپو برنج و حبوبات احتکاری را شناسایی کرده و جهت بررسی صحت و سقم موضوع، با هماهنگی  قضایی و حضور نماینده اداره صنعت و معدن به مکان موردنظر اعزام شدند.

 

تقوی ادامه داد: ماموران در بازرسی از این مکان 3 هزار و 430 تن برنج و حبوبات فاقد مجوز کشف و در این رابطه یک متهم را نیز دستگیر کردند.

 

 فرمانده انتظامی خراسان رضوی یادآور شد: کارشناسان ارزش محموله موردنظر را به 332 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

 

 توقیف تریلر حامل بیش از 22 تن رب فله قاچاق در مه‌ولات

 

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: ماموران انتظامی شهرستان مه‌ولات حین کنترل خودروهای عبوری در محور بجستان به مه‌ولات به یک دستگاه تریلر حامل رب فله مشکوک و این خودرو را به‌منظور بررسی بیشتر متوقف کردند.

 

سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده بیان کرد: ماموران پس از هدایت خودرو به مقر انتظامی و در بازرسی از این تریلر مقدار 22 تن و 770 کیلوگرم رب فله فاقد مجوز بهداشتی را کشف کردند.

 

وی افزود: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد و 770 میلیون ریال برآورد شده است، در این زمینه یک متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار