آذری جهرمی:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد که فرمایشات رهبر انقلاب و نیز تذکرات خیرخواهانه مراجع بزرگوار درخصوص توجه بیشتر به تهدیدات فضای مجازی، حتما با اقدام های علمی و عملی مورد توجه بیشتر از قبل قرار خواهند گرفت.
کد خبر: ۷۳۹۲۳۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۳ 29 April 2019

به گزارش تابناک رضوی به نقل از خرداد، محمدجواد آذری جهرمی در یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: برای تامین امنیت مردم در فضای مجازی از نیروی انتظامی حمایت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: این موضوع از روز گذشته با جلسات مشترکی با نیروی انتظامی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی، تاکید کردند: نیروی انتظامی باید به صورت جدی با قاچاق مبارزه و با عوامل ناامن‌ کننده فضای مجازی مقابله کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار درخصوص «تأمین امنیت فضای مجازی» فرمودند: فضای مجازی امروز در زندگی مردم گسترش زیادی پیدا کرده است و در عین منافع و امکانات، خطرات بزرگی نیز دارد.

ایشان ناامن شدن فضای مجازی را موجب ضرر و زیان به مردم دانستند و بر وظیفه نیروی انتظامی در تأمین امنیت فضای مجازی تأکید کردند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای «جلوگیری از خرید و فروش سلاح» را یکی دیگر از وظایف مهم نیروی انتظامی برشمردند و افزودند: در برخی کشورها مانند آمریکا، خرید و فروش سلاح به علت منافع مافیای کمپانی‌های اسلحه‌سازی آزاد است و برای مردم آن مشکل‌ساز است، اما در کشور ما که چنین مشکلی وجود ندارد و خرید و فروش سلاح ممنوع است، باید جلوی آن گرفته شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر جلوگیری از خرید و فروش سلاح در فضای مجازی، گفتند: قاتل دیروز روحانیِ همدانی در صفحه اینستاگرام با چهار نوع اسلحه تصاویری از خود منتشر کرده است که مقابله با اینگونه موارد وظیفه نیروی انتظامی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار