رییس جمعیت هلال احمر کلات گفت: در پی بارشهای شدید شب گذشته حدود ۵۰ خانه در این شهر دچار آب گرفتگی شدند که امدادرسانی به ساکنان این منازل انجام شد.
کد خبر: ۷۳۴۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸ 14 April 2019

به گزارش تابناک رضوی مهدی رفیعی با بیان این مطلب افزود : در پی بارشهای سیل‌آسای شب گذشته و بامداد امروز یکشنبه  7 تیم امدادی تا صبح امروز درگیر تخلیه 50 منزل مسکونی و گرفتاران در سیلاب هستند.

وی با بیان اینکه بیشترین بارش‌ها در سطح شهر کلات بود ادامه داد: چهار تیم امدادی از کلات و 3 تیم امدادی از پایگاه پشتیبانی عملیات هلال احمر استان و مشهد با خودروهای کمکدار و با چهار دستگاه موتور پمپ تخلیه آب و نیز یک خودرو ایسوزو حاوی اقلام امدادی جهت کمک به آسیب دیدگان سیل در منطقه گرفتار سیلاب فعال بودند.

رئیس جمعیت هلال احمر کلات با اظهار خرسندی از اینکه کلیه ساکنین این منازل در صحت و سلامت کامل هستند و سیل تلفات جانی نداشته، افزود : گرفتاران سیلاب در منازل اقوامشان اسکان یافتند ، هرچند که هلال احمر با پیش بینی مکان هیئت ابوالفضلیها، آمادگی لازم برای اسکان اضطراری احتمالی سیلزدگان را داشت و دارد. 

وی تشریح کرد : تعداد ۳۹ بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۶۰ تخته موکت ، ۳۰ دستگاه چادر امدادی و برخی اقلام مورد نیاز اضطراری‌ مانند نایلون و آب آشامیدنی سالم بلافاصله پس از وقوع سیل از هلال احمر استان به این منطقه واصل شد.

رفیعی همچنین برخی شایعات درباره اینکه سیل، یک کودک را با خود برده را تکذیب کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار