سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط یک فروند بالگرد امدادی اورژانس در شهرکرد و فوت تمامی سرنشینان آن خبر داد.
کد خبر: ۷۲۲۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸ 05 March 2019

تابناک رضوی به نقل از خرداد: ۱:۱۰: سخنگوی اورژانس کشور در ادامه از اطفای حریق بالگرد سقوط کرده اورژانس خبر داد و گفت: اجساد جانباختگان این حادثه به دلیل  سوختگی قابل شناسایی نیستند.

 

۱۲:۵۵: کولیوند رییس اورژانس کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی اعلام کرد که پیکر دو تن از جانباختگان حادثه پیدا شده است.

 

۱۲:۵۰:  سید مجتبی خالدی در گفت و گویی با ایسنا گفت که تمامی سرنشینان این حادثه جان باختند.

 

۱۲:۳۰: خالدی در تماس مجدد خبرنگار ایسنا ، تعداد دقیق سرنشینان این بالگرد را پنج تن اعلام کرد که سه تن از کادر پرواز و دو نیز تکنسین پزشکی بودند که اسامی تکنسین‌ها عبارت است از: رسول طاهری ۳۱ ساله و ستار کاویانی ۳۹ ساله.

 

۱۲:۱۹: سید مجتبی خالدی به ایسنا  گفت: یکی از بالگردهای اورژانس در ساعت ۱۱:۱۹ دقیقه جهت خدمات‌رسانی به مادری باردار به پرواز درآمده بود اما دقایقی بعد از پرواز و قبل از اینکه به مقصد برسد، در دامنه کوه و روستایی در ۳۰ کیلومتری شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری دچار حادثه شد و سقوط کرد.

 

وی افزود: این بالگرد دست کم چهار سرنشین داشته است که به احتمال بسیار زیاد دو تن از آن‌ها تکنسین و دو تن نیز کادر پروازی بودند.

 

به گفته خالدی، این بالگرد استیجاری از هوانیروز  است.

 

سخنگوی اورژانس در خاتمه تاکید کرد که در حال حاضر نیروهای امدادی برای بررسی وضعیت سرنشینان به محل اعزام شدند و هنوز خبری از وضعیت سرنشینان بالگرد نداریم.

 

فوت ۵ سرنشین بالگرد اورژانس در چهارمحال و بختیاری

 

مسئول روابط عمومی اورژانس چهارمحال و بختیاری گفت: در سقوط بالگرد اورژانس در چهارمحال و بختیاری ۵ سرنشین آن فوت کردند.

 

به گزارش ایسنا، محسن ابراهیمی تعداد سرنشینان این بالگرد را ۵ تن اعلام کرد که سه تن از کادر پرواز و دو نفر نیز تکنسین پزشکی بودند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار