مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی خبر داد؛
مدیرعامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: با همکاری نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏ها و وزارت علوم تحقیقات و فناوری،  6 هزار دانشجوی زیارت اولی تا پایان سال به حرم مطهر رضوی مشرف می‏شوند.
کد خبر: ۷۰۹۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲ 31 January 2019

به گزارش تابناک رضوی، مجتبی مختاری با بیان این مطلب تصریح کرد: موسسه جوانان آستان قدس رضوی  طی دو تفاهم‌نامه مجزا با نهاد رهبری مقام معظم رهبری در دانشگاه‏ها و معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری تا پایان سال میزبان  6 هزار دانشجوی زیارت اولی در مشهد مقدس مشرف خواهد بود.

 

وی در ادامه تأکید کرد: بنا به این تفاهم‏ها برگزاری کلاس‏های معرفتی و تأمین 9 وعده غذایی در هر دوره 3 روزه به عهده موسسه جوانان آستان قدس رضوی قرارگرفته است و تاکنون درمجموع بالغ‌بر 1500 دانشجوی زیارت اولی طبق این تفاهم‌نامه‌ها به حرم مطهر رضوی مشرف شده‌اند.

 

مختاری خاطرنشان کرد: طبق تفاهم‌نامه نهاد رهبری دانشگاه‏ها با موسسه جوانان آستان قدس رضوی در مرحله اول از ابتدای دی‌ماه تا 25 اسفند سال جاری از 14 استان کشور 4 هزار دانشجو زیارت اولی به مشهد مقدس اعزام خواهند شد و در تفاهم‌نامه موجود با وزارت علوم و تحقیقات از ابتدای بهمن تا پایان سال 2 هزار دانشجوی زیارت اولی به زیارت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) مشرف می‌شوند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
وبگردی
آخرین اخبار