مدیرعامل تاکسیرانی شهرداری مشهد از خدمت صلواتی تعدادی از تاکسیرانان مشهدی در ایام پایانی دهه صفر خبر داد.
کد خبر: ۶۷۶۶۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹ 05 November 2018

به گزارش تابناک : سیدمهدی علوی مقدم اظهار داشت: سال گذشته تعدادی از رانندگان به صورت خودجوش و داوطلبانه زائران پیاده را به صورت رایگان از محل سکونت‌شان در زمان‌های مختلف به ویژه موقع نماز به حرم مطهر منتقل می‌کردند که این طرح امسال نیز اجرا می‌شود و رانندگانی که علاقمند به شرکت در آن هستند می‌توانند جهت ثبت نام به دفتر فرهنگی شرکت تاکسیرانی مشهد مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تعداد افرادی که سال گذشته در این طرح شرکت کردند بالغ بر 100 نفر بود، تصریح کرد: انتظار ما این است که این تعداد امسال افزایش پیدا کند و رانندگان بیشتری در این طرح شرکت کنند. 

علوی مقدم با اشاره به اینکه مرخصی راننده‌های تاکسی در مبادی ورودی شهر، فرودگاه و اطراف حرم مطهر در ایام پایانی ماه صفر لغو شده است، افزود: 4000 دستگاه تاکسی گردشی، 1000 دستگاه در مبادی ورودی شهر مشهد و 2000دستگاه بی‌سیم نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به زائران در ایام پایانی ماه صفر هستند و در صورتی که نیاز به تاکسی‌های بیشتری نیز باشد این تعداد افزایش پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: همچنین با هماهنگی که با نیروی انتظامی و شورای ترافیک انجام شد سال گذشته تاکسی‌ها مجوز پیدا کردند در خیابان اندرزگو زائرانی را که توان پیاده‌روی برای تشرف به حرم مطهر را نداشتند را جابه‌جا می‌کردند که امیدواریم امسال نیز این عمل تکرار شود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار