اهالی کشتی در صحبت های خود نیاز به همدلی را رمز اصلی موفقیت این رشته در میادین پیش رو دانستند.
کد خبر: ۶۷۶۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹ 05 November 2018

به گزارش تابناک : اهالی کشتی در صحبت های خود نیاز به همدلی را رمز اصلی موفقیت این رشته در میادین پیش رو دانستند.

رنگرز: زنگ خطر برای کشتی ایران به صدا درآمده است
حسن رنگرز سرمریی تیم بیمه رازی گفت: فینال لیگ برتر کشتی فرنگی امروز با حضور 4 تیم برگزار می شود. بیمه رازی تلاش کرده بهترین ها را به ترکیب خود اضافه کند.

او درباره حواشی فدراسیون کشتی گفت: ایذه تقاضای میزبانی فینال لیگ را داده بود و بنا بر دلایلی این مسابقات در تهران برگزار می شود.

لیگ امسال نیز آنطور که باید باشد نبود و نتوانستند نظر سرمایه گذارها را به این رقابت ها را جلب کنند.

او درباره استعفای خادم گفت: خادم دیگر تحت هیچ شرایطی به فدراسیون باز نمیگردد و باید هر چه سریعتر مقدمات برگزاری مجمع فراهم شود و فرد شایسته ای مسئولیت این فدراسیون را عهده دار شود.

به نظرم خادم باید تا المپیک 2020 در فدراسیون می ماند و پس از آن استعفا می کرد ولی به هر حال و به هر دلیلی استعفا کرده و باید مدیری قوی جایگزین وی شود.

کشتی ایران برنامه های زیادی را پیش رو دارد و باید با برنامه دقیق پیش برویم.

متاسفانه با توجه به برگزاری مسابقات متعدد خروجی خوبی در تیم ملی بزرگسالان نداشتیم باید در برنامه ها بازنگری شود.

رنگرز ادامه داد: کار خیلی سختی برای المپیک 2020 داریم و باید با برنامه ای مدون پیش برویم.

او افزود: نتایج بدست آمده در مسابقات جهانی امسال نشان داد که زنگ خطر برای کشتی ایران به صدا در آمده است.

او درباره اشکانی و مربیگری او در تیم ملی بزرگسالان گفت: علی اشکانی مربی خیلی خوبی در رده نوجوانان بود و به نظرم باید پله پله پیش میرفت و به مربیگری در رده بزرگسالان می رسید و نتایج بدست آمده در رده بزرگسالان نشان می دهد او در این رده زیاد موفق عمل نکرده است.

علیاری: اهالی کشتی خودزنی نکرده و برای موفقیت این رشته دست به دست هم دهند
مهدی علیاری نفر سوم رقابت های جهانی 2018 در مورد وضعیت کشتی گفت: 20 ماه زمان تا المپیک 2020 داریم و در این مدت زمان باقیمانده باید با برنامه ریزی پیش برویم تا بتوانیم موفق باشیم.

او در مورد استعفای خادم و مسئولان فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: از مسئولان ورزش می خواهیم حمایت ویژه ای از این رشته مدال آور داشته باشند.

از اهالی کشتی درخواست دارم خودزنی نکرده و دست به دست هم بدهند تا کشتی از این بلاتکلیفی درآمده و راه موفقیت را در پیش بگیرد تا در المپیک 2020 نیز شاهد مدال آوری کشتی گیران کشورمان باشیم.

طاهری: نه تنها جامعه کشتی، بلکه همه مردم نگران این وضعیت این رشته پرطرفدار هستد
رامین طاهریگفت: این استعفاهای زنجیره ای در کشتی تاثیر منفی بر این رشته و رقابت های لیگ گذاشته است.

وضعیت موجود در کشتی نگران کننده است و نه تنها اهالی کشتی بلکه همه مردم نگرانند و امیدواریم هر چه زودتر تکلیف رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی مشخص شود تا جامعه کشتی از این نگرانی درآید.

او در مورد رقابت های لیگ نیز اظهار کرد: امروز فینال لیگ برتر برگزار می شود و مسابقات حساسی را در پیش داریم و تلاش میکنیم سهمیه جام باشگاه های جهان را بدست آورده و در این رقابت ها نیز خوش بدرخشیم.

علیزاده: حاشیه های بوجود آمده به لیگ برتر ضربه زد
علیزاده سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان نیز درباره شرایط این روزهای کشتی گفت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و امیدواریم بتوانیم همچون سالهای گذشته قهرمان این رقابت ها شویم.

حواشی بوجود آمده در کشتی به لیگ ضربه زد و برای همین بجای برگزاری فینال لیگ در ایذه مسابقات در تهران برگزار می شود.

او درباره استعفای خادم از ریاست فدراسیون گفت: امیدواریم هر چه زودتر با همفکری مسئولان و اهالی کشتی فرد جدیدی ریاست فدراسیون را عهده دار شود و این رشته مدال آور از این بلاتکلیفی درآید و همچون گذشته در میادین بین المللی و المپیک شاهد مدال آوری کشتی گیران کشورمان باشیم.

بطور حتم این حواشی به کشتی و ورزش کشورمان ضربه میزند و هر چه زودتر باید فکری برای جمع شدن حاشیه ها شود.

پشتام: لیگ تعطیل شود، درآمد ملی پوشان قطع می شود
پژمان پشتام ملی پوش تیم کشتی بیمه رازی در مورد فینال لیگ برتر کشتی گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و برای قهرمانی تلاش می کنیم.

کشتی گیران فقط از راه حضور در لیگ کسب درآمد می کنند و امیدواریم مشکلی برای برگزاری این رقابت ها بوجود نیاید.

او در مورد استعفای خادم گفت: این حاشیه ها ضربه بدی به کشتی کشورمان می زند. مسئولان باید فکری به حال این رشته کند.

قبل از مسابقات جهانی حواشی زیادی داشتیم و 2 تورنمنت ما لغو شد و در این رقابت ها ضربه خوردیم. رئیس جدید فدراسیون باید با جذب حامیان مالی گام های مفیدی برای این رشته بردارد چرا که هزینه های اعزام بسیار بالا رفته و باید فکری در این باره کرد.

عبدولی: همیشه سپر بلای عده ای بوده ام
سعید عبدولی قهرمان کشتی فرنگی و عضو تیم بیمه رازی گفت: امروز فینال لیگ برتر کشتی فرنگی برگزار می شود. ما وضعیت تیمی خوبی داریم و امیدواریم بار دیگر قهرمان لیگ شویم. پول در آوردن در کشتی سخت است ، ایکه قهرمان شویم و یا اینکه سکه های قهرمانی ها به موقع پرداخت شود و اگر همه این موارد به موقع انجام شود می توانیم درآمدی در این رشته داشته باشیم.

او درباره استعفای خادم گفت: خادم جایگاه کشتی را به رده اول رساند و عزت و احترام را به کشتی آزاد و فرنگی برگرداند. برخی دوستان در انتخابی سال گذشته تیم ملی شکست خوردند و به حاشیه سازی و مصاحبه بر علیه خادم و وزیر ورزش و جوانان و ... پرداختند و به نظر من همه باید خود را بر روی تشک ثابت کنند.

همیشه سپر بلای دیگران بودم و هر حاشیه ای می شد من را وسط می انداختند تا کمی هیجان به کشتی بیاید و سپس دیگران به اهداف خود برسند. 14 سال در تیم ملی بوده ام و همیشه در مسابقات انتخابی شرکت کرده ام.

مشکلات موجود به مشاوران خارج از کشتی بر می گردد و با راهنمایی های اشتباه خود باعث آسیب دیدگی کشتی می شوند.

یوسف قادریان در مورد رقابت های فینال لیگ برتر کشتی گفت: تیم بیمه رازی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و در آمادگی کامل به سر می بریم و امیدوارم امسال نیز همچون سال گذشته قهرمان این رقابت ها شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار