عضو هیئت رئیسه شورای اصلاح طلبان خراسان‌رضوی گفت: برخی افراد براساس شنیده‌ها گزینه‌های استانداری خراسان رضوی هستند.
کد خبر: ۶۷۱۵۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱ 23 October 2018

به گزارش تابناک : عباس میرزاده اظهار داشت: داستان انتخاب استاندار خراسان رضوی با طرح ممنوعیت به‌کارگیری افراد بازنشسته روبه‌رو شده است؛ از سوی دیگر گزینه‌‌هایی نیز برای استانداری خراسان رضوی مطرح شده‌اند.

میرزاده گفت: براساس شنیده‌ها افرادی مانند صادقی(معاون سابق استاندار خراسان‌رضوی) و سلمان سامانی(سخنگوی وزارت کشور) و آقای همتی که گویا قبلاً استاندار گلستان بوده و سردار دهقان وزیر سابق دفاع مطرح هستند؛ دوستان ما نیز کمیته‌ای به نام کمیته ارزیابی و تعامل تشکیل داده‌اند تا در این زمینه رایزنی شود.

عضو هیئت رئیسه شورای اصلاح‌طلبان خراسان‌رضوی ادامه داد: البته براساس شنیده‌ها حضور سلمان سامانی منتفی شده است. البته برخی نیز در این شرایط اصلاً برای استانداری خراسان‌رضوی مطرح نیستند اما با استفاده از فضاسازی رسانه‌ای خود را در این شرایط مطرح می‌کنند.

میرزاده همچنین با اشاره به شایعات مطرح شده در زمینه حضور استاندار خراسان رضوی در سمت معاون رئیس‌جمهور تصریح کرد: این مسائل مستند نیست و اخباری است که شنیده می‌شود؛ این اخبار منبع خاصی ندارد و بنده نیز از یک منبع موثق و مطمئن این را نشنیده‌ام. از سوی دیگر آقای رشیدیان بازنشسته است و خود نیز این مسئله را مطرح کرده و زودتر از موعد نیز استعفا داده است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار