با گذشت روزهای ابتدایی مهرماه سال جاری، هم اکنون 11 فیلم سینمایی در 6 سینمای فعال مشهد در حال اکران است.
کد خبر: ۶۶۳۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴ 04 October 2018
به گزارش تابناک : «ماهورا»، «جاده قدیم»، «سوفی و دیوانه»، «مغزهای کوچک زنگ زده»، «هشتگ»، «یک کیلو و بیست و یک گرم»، «داش آکل»، «تنگه ابوقریب»، «آخرین بار کی سحر را دیدی؟»، «لازانیا» و «عرق سرد» بر روی پرده سینماهای مشهد است. 
 
«ماهورا» 
 
«ماهورا» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی حمید زرگرنژاد، تهیه‌کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی محصول سال 95 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، پردیس سینمایی اطلس و پردیس سینمایی گلشن در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله ساعد سهیلی، میترا حجار، کامران تفتی، بهاره کیان افشار، احمد کاوری، مهدی صبایی و داریوش ارجمند ایفای نقش می‌کنند. 
 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است که «در زندگی تو زنی است با چشمانی شکوهمند که لبانش خوشه‌های انگور و لبخندش موسیقی و گل، اما هر کس می‌خواهد به او نزدیک شود ناپدید می‌شود.» 
 
فیلم سینمایی «ماهورا» به سبک اجتماعی (درام) است. 
 
«جاده قدیم» 
 
«جاده قدیم» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی منیژه حکمت محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، پردیس سینمایی اطلس، پردیس سینمایی گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله آتیلا پسیانی، مهتاب کرامتی، لیلی رشیدی، پرویز پورحسینی، محمدرضا غفاری و ترلان پروانه ایفای نقش می‌کنند. 
 
«جاده قدیم» داستان زنی کارمند را روایت می‌کند که شب عید نوروز با مشکلاتی مواجه می‌شود. 
 
«سوفی و دیوانه»  
 
«سوفی و دیوانه» فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی کرم‌پور و نویسندگی مهدی سجاده‌چی و مهدی کرم‌پورمحصول سال 95، روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، پردیس سینمایی اطلس، پردیس سینمایی گلشن و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله امیر جعفری، به‌آفرید غفاریان، الهه حصاری، سعید امیرسلیمانی، سیامک صفری، محمدرضا شریفی‌نیا و رضا یزدانی ایفای نقش می‌کنند.  
 
خلاصه داستان این فیلم سینمایی بازگو کننده بیت «من مست و تو دیوانه ما را که برد خانه/ صد بار تو را گفتم کم خور دو سه پیمانه... !!!» است. 
 
«مغزهای کوچک زنگ زده» 
 
«مغزهای کوچک زنگ زده» فیلمی به کارگردانی و نویسندگی هومن سیدی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، سینما آفریقا، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما پیروزی در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله نوید محمدزاده، نوید پورفرج، فرهاد اصلانی و نازنین بیاتی ایفای نقش می‌کنند. 
در خلاصه داستان این فیلم آمده است «میگن اگ چوپان نباش گوسفندا تلف میشن یا گم میشن یا گرگ بهشون میزنه یا از گرسنگی می‌میرن چون مغزن ندارن، هرکس که مغز نداره به چوپان احتیاج داره، یه چوپان دل‌سوز.» 
 
«هشتگ» 
 
«هشتگ» دومین فیلم رحیم بهبودی‌فر در مقام کارگردان محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، سینما پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، سیدجواد هاشمی، امید روحانی و حدیث فولادوند ایفای نقش می‌کنند. 
 
«هشتگ» فیلمی اجتماعی با رگه‌های کمدی است. 
 
«یک کیلو و بیست و یک گرم» 
 
فیلمی به کارگردانی رحیم طوفان، نویسندگی لیلا نیک‌زاد و تهیه‌کنندگی وحید نیک‌خواه آزاد محصول سال 95 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله سعید آقاخانی، لیلا زارع، فرشته صدرعرفایی، روشنک گرامی و بابک انصاری ایفای نقش می‌کنند.  
 
«یک کیلو و بیست و یک گرم» یک اثر اجتماعی است و سه قشر از طبقه فرهنگی را کارشناسی و روایت می‌کند. 
 
«داش آکل» 
 
فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد عرب و نویسندگی منصور ابراهیمی، محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله حسین یاری، محمدرضا شریفی‌نیا، فاطمه گودرزی، ارژنگ امیرفضلی و مهران غفوریان ایفای نقش می‌کنند. 
 
فیلم سینمایی «داش آکل» فیلمی در ستایش پهلوانی و جوان‌مردی است. 
 
«تنگه ابوقیرب» 
 
فیلمی به نویسندگی و کارگردانی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ و سینما آفریقا در حال اکران است. 
 
در این فیلم بازیگرانی از جمله جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، امیر جدیدی، علی سلیمانی و مهدی پاک‌دل ایفای نقش می‌کنند. 
 
«تنگه ابوقریب»
 
روایتی است از دفاع گردان عمار در برابر لشکرکشی رژیم بعث به فکه و شرهانی در روزهای پایانی جنگ. 
 
«عرق سرد» 
 
فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی و تهیه‌کنندگی مهدی داوری، محصول سال 96 در روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی اطلس، گلشن، سینما پیروزی و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله باران کوثری، امیر جدیدی، لیلی رشیدی، سحر دولت‌شاهی و هدی زین‌العابدین ایفای نقش می‌کنند. 
در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است که افروز اردستانی (باران کوثری) کاپیتان تیم ملی فوتسال زنان ایران است، با گل‌زنی افروز تیم ملی برای اولین بار به فینال بازی‌های آسیایی راه پیدا می‌کند و عازم مالزی می‌شود، در فرودگاه افروز در میابد که ممنوع‌الخروج است.  
 
«آخرین بار کی سحر را دیدی؟» 
 
فیلمی به کارگردانی فرزاد موتمن و نویسندگی امیر عربی محصول سال 94 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله فریبرز عرب‌نیا، سیامک صفری، ژاله صامتی و آتیلا پسیانی ایفای نقش می‌کنند. 
 
خلاصه داستان این فیلم مادری را نشان می‌دهد که سراسیمه وارد کلانتری می‌شود و به افسر نگهبان می‌گوید دختر جوانش سحر دیشب به خانه باز نگشته است. 
 
«لازانیا» 
 
«لازانیا» فیلمی به کارگردانی حسین قناعت و تهیه‌کنندگی احمد احمدی محصول سال 96 روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی اطلس و گلشن در حال اکران است. 
 
در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله جواد رضویان، ارژنگ امیرفضلی، بهنوش بختیاری، یوسف تیموری و یوسف صیادی ایفای نقش می‌کنند. 
 
«لازانیا» یک فیلم کمدی است و در خلاصه داستان آن آمده است که:«تو کفتم! ... کف! می‌فمی؟ تا نخورمت ولت نمی‌کنم!»
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار