مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیام نور کشور از رفع شدن دغدغه دانشجویان در پرداخت شهریه خبر داد.
کد خبر: ۶۵۴۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸ 12 September 2018
به گزارش تابناک رضوی؛ محمدرضا زمانی در حاشیه سفر خود به کاشمر با بیان اینکه تضمین کیفیت در آموزش عالی و به خصوص دانشگاه پیام نور موضوعی است که به طور جدی پیگیری می‌کنیم، افزود: برتری که دانشگاه پیام نور به نسبت سایر دانشگاه ها دارد فراهم شدن بستر الکترونیکی در ارائه آموزش است.
 
وی با اشاره به اینکه آموزش‌ها در تهران و در دورترین نقاط کشور با کیفیت و یکسان ارائه می‌شود، اظهار کرد: این اقدامات کیفیت آموزش را در دانشگاه پیام نور تضمین می‌کند.
 
مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیام نور کشور با اعلام اینکه در تلاش هستیم تا برای اکثر درس‌هایی که امکان ارائه الکترونیکی آن‌ها وجود دارد بستر الکترونیکی شان را گسترش دهیم، عنوان کرد: به طور جد در تلاش برای افزایش کیفیت آموزش هستیم.
 
وی در ادامه با بیان اینکه چون برخی دانشجویان از مناطق محروم هستند برنامه هایی را برای مسائل رفاهی این افراد در نظر داریم، افزود: با اقدامات در دست اقدام دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور رفع می شود.
 
زمانی گفت: طی تفاهمنامه‌ای که با یکی از بانک‌ها به امضاء رسیده تمامی شهریه دانشجو به صورت تسهیلات پرداخت می‌شود که برای دانشجویان در مقطع کارشناسی بازپرداخت تسهیلات به مدت چهار سال و کارشناسی ارشد به مدت دو تا سه سال با سود دودرصد است.
 
مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه پیام نور کشور افزود: این کمکی است برای خانواده‌هایی که دغدغه پرداخت شهریه را دارند.
 
وی با اشاره به اینکه این مهمترین دستاورد در موضوع رفاهی برای دانشجویان است، ادامه داد: اگر کارها در دانشگاه پیام‌نور کند صورت می‌گیرد چرا که تنها در تهران متمرکز است به همین دلیل چند کمیته در بخش‌های مختلف تشکیل شده تا بتوانیم بخشی از مسئولیت‌ها و وظایف ستاد را که می‌شود به مراکز محول کرد و ستاد مرکزی بیشتر برنامه‌ریز، سیاست گذار و ناظر بر اجرای این سیاست‌ها باشد.
 
زمانی گفت: امیدواریم با این کار چالاکی لازم و تجمع توانمندی که در مراکز است را داشته باشیم تا بتوانند در کنار جامعه قرار گیرند و به رفاه مردم کمک کنند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار