تمام نقاطی که مراسم‌های عزاداری ابا عبداله الحسین(ع) برگزار می‌شود در صورت ورود هیئات مذهبی به سطح معابر محدودیت ایجاد و به‌صورت مقطعی از تقاطع‌های مجاور یا بالا دست استفاده می‌شود.
کد خبر: ۶۵۴۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶ 12 September 2018

به گزارش تابناک رضوی؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، تمام نقاطی که مراسم‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبداله الحسین(ع) برگزار می‌شود در صورت ورود هیئات مذهبی به سطح معابر برای رفاه حال عزاداران و جلوگیری از بروز هرگونه حادثه و ایجاد راه بندان، محدودیت ایجاد و به‌صورت مقطعی از تقاطع‌های مجاور یا بالا دست استفاده می‌شود.

اما محله‌هایی مثل حرم مطهر "زینبیه"، از شب تاسوعا تا پایان مراسم روز عاشورا از تقاطع عاشق اصفهانی به سمت حرم (حبیب آباد) با ورود هیئات محدودیت اعمال می‌شود.

در مسیر جنوبی خیابان زینبیه سمت حرم مطهر توقف هرگونه وسیله نقلیه اکیدا ممنوع است و ورود خودروهای سنگین از سمت حبیب آباد به سمت حرم زینبیه و عاشق اصفهانی ممنوع است.

روز تاسوعا با توجه به ورود هیئت‌های سنگین در مسیرهای خیابان سروش، چهار راه عسگریه، آل خجند، میدان احمد آباد، تقاطع ولی عصر صغیر، صغیر کمال و در صورت نیاز زیر گذر امام علی به سمت خیابان ولی عصر – صغیر همچنین در خیابان صغیر از تقاطع کمال به سمت حسینیه کمال و میدان احمد آباد به سمت ولی عصر – صغیر محدودیت اعمال می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار