رسانه های بلژیکی، از علاقه دو تیم فوتبال «کلوب بروخه» و «استاندارد لیژ» این کشور به جذب هافبک ایرانی باشگاه روستوف روسیه، خبر دادند.
کد خبر: ۶۴۱۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶ 09 August 2018

به گزارش تابناک : تیم فوتبال کلوب بروخه،قهرمان لیگ این کشور و استاندارد لیژ برای جذب سعید عزت اللهیهافبک تیم ملی ایران و باشگاه روستوف روسیه با هم رقابت می کنند.
سایت  «فوتبال نیوز» در گزارشی مربوط به بازار نقل و انتقالات تیم های بلژیکی نوشت؛ کلوب بروخه می خواهد برای خرید سعید عزت اللهی بجنگد.این بازیکن ایرانی در ماه ژوئن به همراه تیم ملی کشورش در جام جهانی حضور داشت. با این حال، به نظر می رسد این استاندارد لیژاست که بیشتر به این هافبک علاقه مند است. ظاهرا اولیویر رنارد مدیر ورزشی این تیم پیش از این با روستوف مذاکره کرده است اما نخستین پیشنهاد او رد شده است.
سایت فوتبال نیوز بلژیک نیز با اشاره به درخشش عزت اللهی در جام جهانی نوشت،استاندارد لیژ و کلوب بروخه عزت اللهی را زیر نظر دارند.
هافبک 21 ساله روستوف روسیه با ایران در جام جهانی بازی کرده و باشگاه های برتر بلژیکی را تحت تاثیر قرار داده است.البته یکی دیگر از باشگاه های روسی نیز می خواهد او را جذب کند.

اولیویر رنارد امروز با مدیربرنامه های او صحبت کرده است. پیشنهاد این تیم 1.3 میلیون یورو بوده، اما روستوف فکر می کند که این مبلغ بسیار کم است. استاندارد لیژ  نیز نمی خواهد پیشنهاد بالاتری بدهد. حالا باشگاه بروخه می تواند از این فرصت استفاده کند.

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار