رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی گفت: هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی با مشکل سخت‌افزاری رو به رو است، هیچ استخری به صورت اختصاصی در اختیار هیئت قرار ندارد.
کد خبر: ۶۴۰۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹ 08 August 2018

به گزارش تابناک : علی حسین‌زاده اظهار داشت: نخستین مسابقات قهرمانی استانی ورزش‌های سه‌گانه در 25 مردادماه با حضور ورزشکاران شنا، دوومیدانی و دوچرخه‌سواری در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود و فریمان میزبان این رقابت‌ها است.

رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی با اشاره به برگزاری این رقابت‌ها با هماهنگی‌های قبلی، گفت: مسابقات مذکور با حمایت اسپانسر برگزار شده و فشار منابع مالی کمتر شد، همچنین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز به هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی در این مبحث کمک کرده است.

حسین‌زاده تصریح کرد: هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی رئیس فدراسیون این ورزش را دعوت کرده و چندین جلسه مختلف برگزار شده است، این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شکل می‌گیرد و قطعاً این برنامه مورد استقبال عموم قرار می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: یکی از اقدامات هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی، برگزاری هفته نخست لیگ بوده است، همچنین امسال قرار بر شرکت بانوان در لیگ نهایی شده که در فرصت اولیه این امر محقق می‌شود، شرکت در لیگ‌های مختلف مستلزم وجود منابع مالی نیست اما در سایر حوزه‌ها این هیئت بدون اسپانسر سالیانه فعالیت می‌کند.

حسین‌زاده با اشاره به فقدان امکانات و تجهیزات تخصصی و کامل در هیئت، ادامه داد: هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی با مشکل سخت‌افزاری رو به رو است، به عبارتی هیچ استخری به صورت اختصاصی در اختیار هیئت و در دسترس ورزشکاران قرار ندارد.

رئیس هیئت ورزش‌های سه‌گانه خراسان رضوی بیان کرد: این هیئت پس از برگزاری مجمع فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه با توجه به امور سال 96 از رتبه 17 به مقام پنجم کشوری رسید، در واقع این هیئت پس از سال‌ها توانست 12 پله صعود کند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار