مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: بحث محرومیت مسلمان ۱۵ میلیون تومان بدهی بود که پرداختش بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است.
کد خبر: ۶۳۹۹۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹ 06 August 2018

به گزارش تابناک : سعید آذری که امروز (دوشنبه) همراه با محسن مسلمان در کمیته اخلاق حضور یافته بود در ارتباط با مباحث مطرح شده در این جلسه اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد و باید از نگاه مثبت همه عزیزان این کمیته تشکر کرد. مسئله‌ای که در مورد محسن مسلمان مطرح بود, مربوط  می‌شد به بدهی‌ سال گذشته‌اش که پرداخت آن بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده است. متأسفانه عدم پرداخت این جریمه توسط باشگاه پرسپولیس برای ما دردسر ساز شده است.

آذری اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه مثبت کمیته اخلاق و با مبلغی که فردا برای این بدهی پرداخت خواهد شد، محسن مشکلی برای مصاف با تیم فوتبال سایپا نخواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به شایعاتی که این روزها در ارتباط با محرومیت مسلمان مطرح شده است، اظهار داشت: به‌هرحال وقتی در نامه کمیته اخلاق عنوان نشده بود که محرومیت محسن برای چیست برخی هدفمند یا غیرهدفمند سعی کردند این موضوع را براساس دیدگاه خود تفسیر کنند. خوشبختانه بایستی گفت محسن مسلمان اسیر این مباحث نمی‌شود و با تمرکزی بالا به فکر موفقیت خودش و تیمش خواهد بود.

وی در پایان در مورد اینکه مسلمان به دیدار با سایپا می‌رسد یا نه گفت: بله ان‌شاءالله فردا با واریز بدهی محسن مسلمان او خواهد توانست برای تیمش در صورت صلاحدید کادر فنی به میدان برود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار