دین محمدی خاطرنشان کرد: استقلال در لیگ برتر سبک بازی اش با لیگ قهرمانان باید متفاوت باشد.
کد خبر: ۵۶۴۹۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲ 12 February 2018

به گزارش تابناک : سیروس دین محمدی در خصوص دیدار روز سه شنبه آبی پوشان برابر الریان قطر گفت: بازی سختی را استقلال مقابل یکی از تیم های پرمهره و پولدار عربی خواهد داشت. این تیم برای لیگ قهرمانان چند بازیکن جدید به خدمت گرفته و نمی خواهد به سادگی این بار لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

به گزارش مهر، وی تاکید کرد: البته استقلال هم دو بازیکن جدید خریده اما باید بپذیریم که امکانات هر دو تیم تفاوت های زیادی دارد و نمی توانیم این دو را با یکدیگر در خصوص داشته هایشان قیاس کنیم.

دین محمدی خاطرنشان کرد: استقلال در لیگ برتر سبک بازی اش با لیگ قهرمانان باید متفاوت باشد. با توجه به شرایط تیم های لیگ برتری، تیم شفر نوع بازی اش «باز» است اما باید در لیگ قهرمانان بسته بازی کند تا مهاجمان حریف نتوانند به راحتی دروازه استقلال را باز کنند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: البته ما توانسته ایم چند بار الریان قطر را شکست دهیم اما مطمئنا آنها امسال قوی تر پا به مسابقات گذاشته اند و نمی خواهند از پیش بازنده باشند.

وی در خصوص عملکرد شفر هم گفت: او توانسته در لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشد البته این تیم کمی نوسان داشت اما در مجموع از زمانی که این سرمربی آلمانی به استقلال آمده توانسته یک روند رو به رشد را برای این تیم مهیا سازد و امیدوارم او بتواند در لیگ قهرمانان هم نتایج قابل قبولی کسب کرده و یک بار دیگر استقلال را به قهرمانی برساند.

دین محمدی درباره شرایط این روزهای شهرداری تبریز هم گفت: شهرداری در ابتدای فصل مشکلات زیادی داشت و نتوانست نتایج قابل قبولی کسب کند اما رفته رفته تلاش کردیم تا تیم را از لحاظ روحی و روانی به آمادگی برسانیم و خوشبختانه این روزها هم نتایج قابل قبولی کسب کرده ایم و دیگر احساس خطر سقوط را نداریم اما تلاش می کنیم تا در بازی های باقیمانده نتایج قابل قبولی کسب کرده و خود را به بالای جدول برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان استان به تیم شما کمک می کنند یا خیر، گفت: به تازگی تغییرات زیادی در شهرداری تبریز انجام شده و ما امیدوار هستیم که این تغییرات به سود ما باشد و آنها از جوانان بومی شهرشان حمایت کنند تا بتوانیم یک حریف سرسخت برای رقبای خود در لیگ یک باشیم.

دین محمدی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال از بازیکنان باتجربه زیادی سود می برد و آنها می توانند با داشتن تجربیات فراوان به جوانترهای تیم کمک کرده تا آنها اسیر حاشیه های تیم های عربی در لیگ قهرمانان نشوند.

 

 

 

منبع : مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار