نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: امروز امن‌ترین کشور در منطقه کشور ما است و این امنیت میدان اقتدار نظام است.
کد خبر: ۵۵۶۷۱۰
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰ 24 January 2018

Image result for ‫علم الهدی‬‎

به گزارش تابناک رضوی؛ آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در همایش روسای کلانتری‌ها و فرماندهان پاسگاه‌های فرماندهی انتظامی خراسان رضوی اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری باید مورد بازخوانی قرار گیرد اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نیروی انتظامی محور اقتدار نظام است از جمله فرمایشات استثنایی است که رهبری فرمودند و سندی قطعی برای همه جریانات است.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی ادامه داد: بیان مقام معظم رهبری که محور اقتدار نظام نیروی انتظامی جایگاه قرآنی دارد و باید این نکته مورد توجه قرار گیرد چون این نیروی انتظامی ما یک نیروی مومن است و از یک جهت شما روی کره زمین منحصر بفرد هستید چون کار پلیسی شما مبتنی بر ایمان است و شما پلیس "مومن بالله" هستید.
علم‌الهدی افزود: امتیاز شما جریان ایمان در اجرای مبانی پلیسی، امنیتی و انتظامی شما است سه عرصه در کشور، نمایشگاه اقتدار نظام است و شما پیشتاز و جبهه مدار در این سه عرصه هستید اول مدیریت نظام و تصویب و اجرای مصوبات نظام است و این قانون و لایحه که به تصویب برسد تضمین کننده مدیریت نظام و اقتدار نظام است که محور اجرایش شما هستید.
وی ادامه داد: ملاک دوم در بحث اقتدار نظام، امنیت است و امروز امن‌ترین کشور در منطقه کشور ما است و این امنیت، میدان اقتدار نظام است میدان سوم اقتدار نظام ما، رویارویی با دشمن است، نظام ما 40 سال در حال جنگ با استکبار است و این کشور که همیشه در میدان جنگ بوده پیشرفت‌هایی داشته که قابل مقایسه با کشورهای همتراز خود نیست.
علم‌الهدی بیان کرد: در منطقه ما حرف اول را در قدرت می‌زنیم و این پلیس ما 40 سال کشور ما را در میدان جنگ با قویترین کشورهای دنیا و استکبار در امن‌ترین حالت نگه داشته است  شما در همه عرصه‌ها باید با ایمان خدمت کنید اما ایمان شما در رویارویی با دشمن بسیار مهم است.

منبع: تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار