مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۶ برای نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.
کد خبر: ۵۳۵۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶ 07 December 2017
به گزارش تابناک : سید مهدی علوی‌مقدم در ارتباط با نوسازی تاکسی اظهار کرد: ثبت‌نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده تولیدشده در سال 1386 از تابستان امسال آغاز شده و مالکان تاکسی‌های مدل این سال که هنوز در طرح نوسازی تاکسی‌ها ثبت‌نام نکرده‌اند، با توجه به اینکه پس از مهلت مقرر با آن‌ها مطابق قانون برخورد می‌شود، باید هرچه سریع‌تر در این طرح ثبت‌نام کنند.
وی افزود: در صورت عدم نوسازی تاکسی با آن‌ها به‌صورت قانونی برخورد می شود به‌گونه‌ای که از تردد تاکسی‌های فرسوده جلوگیری و پروانه تاکسیرانان نیز لغو می‌شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد مقدس تصریح کرد: مالکان تاکسی باید با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت نسبت به نام‌نویسی و انجام فرآیند مربوطه اقدام کنند و از تسهیلات اختصاص یافته از سوی دولت برای این طرح شامل 200 میلیون ریال تسهیلات با سود 16 درصد،50 میلیون ریال ارزش گواهی اسقاط و 5 میلیون ریالی که برای خودروی اسقاط شده لحاظ شده، استفاده کنند.

منبع : شهردار آنلاین 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار