استقلال در نیم فصل دوم تغییرات زیادی خواهد داشت و به نظر می رسد که ۵ بازیکن این تیم در فهرست فروش قرار گیرند.
کد خبر: ۵۳۴۸۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶ 07 December 2017
به گزارش تابناک : تیم استقلال با توجه به نتایج ضعیفی که در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر به دست آورد به تغییرات زیادی در نیم فصل نیاز دارد.
آبی پوشان بیشترین تغییر را در خط حمله خود خواهند داشت و به احتمال خیلی زیاد دو مهاجم این تیم جدا می شوند تا زمینه برای جذب دو بازیکن فراهم شود.
حسن بیت سعید از فولاد پیشنهاد جدی دارد و زوج او به همراه رحیم زهیوی می تواند بار دیگر خوزستانی ها را در مسیر قهرمانی قرار دهد. سجاد بیت سعید هم با پیشنهاد جدی ذوب آهن مواجه شده و با توجه به نمایش ضعیف در استقلال چاره ای جز جدایی نخواهد داشت.
یکی دیگر از بازیکنانی که به احتمال خیلی زیاد در فهرست خروجی استقلال قرار گیرد پادوانی است. با وجود آسیب دیدگی پژمان منتظری بازهم پادوانی نیمکت نشین است و سرمربی آبی پوشان به زوج روزبه چشمی و مجید حسینی اعتماد دارد.
با بازگشت منتظری به شرایط بازی وضعیت پادوانی بدتر از قبل می شود و طبیعی است که او به دنبال جدایی باشد.
مجتبی جباری یکی دیگر از بازیکنان تیم استقلال است که او هم در نیم فصل به احتمال خیلی زیاد یا راهی تیم دیگری شود و یا از فوتبال خداحافظی کند.
و اما نفر پنجمی که او هم به جدایی فکر خواهد کرد یعقوب کریمی است که با آمادگی بالای میلاد زکی پور و همچنین آرمین سهرابیان امیدی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی ندارد.

منبع : پارس فوتبال 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار