نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه که می بایست به سراغ مفسدان برود به سراغ جوان هایی می روند که تنها حرف میزنند و مبارزه می کنند.
کد خبر: ۵۳۴۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵ 06 December 2017
به گزارش تابناک : پروانه سلحشوری که به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو در دانشگاه شهید چمران اهواز سخنرانی می کرد، به موضوع حصر پرداخت و عنوان کرد: چرا خانم رهنورد، این بانوی دانشمند و هنرمند که خیلی از هم نسل های من به خاطر کتاب های وی به حجاب معتقد شدند امروز در این سن باید در حصر باشد؟ چرا بايد نخست وزير امام ميرحسين موسوي و شيخ كروبي را در حصر ببينيم؟ خاتمي آبروی ایران است. چگونه است که خاتمی باید ممنوع تصویر باشد. خاتمی عزت ایران است، هرجا نام خاتمی هست آنجا نام ایران می درخشد. 
 
او با بیان اینکه كشور در شرايط حساسي بسر مي‌برد تاکید کرد: براي انسجام ملي نياز به وحدت داريم و يكي از راههاي رسيدن به وحدت و انسجام رفع حصر است. 
 
سلحشوری در ادامه فروپاشی اخلاق جامعه را دغدغه اصلی ذهنی خود دانست و گفت: وقتی فروپاشی اخلاقي در جامعه رخ دهد، در پی آن شاهد این همه فساد در سیستم هستیم. قوه قضائیه که می بایست به سراغ مفسدان برود به سراغ جوان هایی می روند که تنها حرف میزنند و مبارزه می کنند. 
 
سلحشوری در جواب یک دانشجو که در مورد حمایت های پیشین آقای مصباح یزدی از احمدی نژاد پرسید، گفت: احمدی نژاد را یک روز معجزه هزاره سوم نامیدند و یک روز هاله نور برای وی درست می کردند و امروز هم وی را فرقه زنبیلیه می نامند. اگر شماها یا ما این حرف ها را می زدیم می بایست سال ها در حبس باشیم. این افراد هشت سال کسی را بر ما تحمیل کردند كه اين همه دزدی و اختلاس در زمان وی صورت گرفت و دولت خود را هم پاک ترین دولت می دانست كه آسیب هایش را باید سال هاي سال تحمل کنیم. 

منبع : خبرآنلاین 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار