مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان میانگین تردد وسیله نقلیه در جاده تهران-مشهد را ۶۳۴ دستگاه در ساعت ذکر کرد و گفت: این رقم در مقایسه با هفته گذشته ۱۷.۸ درصد افزایش یافت.
کد خبر: ۴۹۱۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴ 10 September 2017
به گزارش تابناک : احسان منصور کیایی ضمن اشاره به حجم وسیع تردد خودرو در تعطیلات منتهی به عید سعید غدیر از راه های استان سمنان، بیان داشت: آمار تردد از یازدهم شهریورماه تا هفدهمین روز همین ماه به طور میانگین 397خودرو در هر ساعت بوده که این خودروها با میانگین سرعت 88 کیلومتر بر ساعت تردد کرده اند.

وی با بیان اینکه این آمار از طریق دوربین های مدار بسته واقع شده در راه های مواصلاتی احصاء شده است، افزود: سهم وسایل نقلیه سنگین در محورهای مواصلاتی استان حدود 18 درصد از کل تردد بود که خوشبختانه با مدیریت خوب راهور ناجا مشکلات تردد در این نوع خودروها را شاهد نبودیم.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان همچنین گفت: میانگین نرخ جریان تردد وسایل نقلیه در بزرگراه امام رضا (ع) در بازه روزهای میانی شهریور ماه، 634 وسیله نقلیه در ساعت بوده که نسبت به هفته گذشته 17.8 درصد افزایش یافته است که از مهمترین دلایل آن می توان به نزدیک شدن به پایان تابستان و موج سفرهای تابستانی مقارن با تعطیلات عید سعید غدیر اشاره کرد.

کیایی بیان کرد: بیشترین ترافیک در طی این مدت، در محور گرمسار-آرادان با تعداد 972وسیله نقلیه در ساعت ثبت شده همچنین تعداد وسایل نقلیه دارای تخلف سرعت غیرمجاز 85.9 درصد از کل تردد ثبت شده و تعداد وسایل نقلیه دارای تخلف فاصله غیر مجاز 25.11 درصد از کل تردد ثبت شده است.

در یک روز عادی میانگین تردد خودروها در راه های مواصلاتی استان سمنان 50 خودرو در هر ساعت است.

منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار