قهرمان المپیک ریو گفت: مسئولان ورزشی کشور نباید فقط نزدیک مسابقات مهم مثل المپیک یا بازی‌های آسیایی در تمرینات ما خود را نشان دهند آنها باید بیشتر به ما سر بزنند و ما مشکلات‌مان را به آنها بگوییم.
کد خبر: ۴۷۹۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶ 16 August 2017
به گزارش تابناک رضوی،‌ حسن یزدانی عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان  اظهار داشت: بعد از تمرینات سنگین این اردو، اردوی ریکاوری است و خدا را شکر در این مدت تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و ان‌شاءالله روز مسابقه به آمادگی لازم می‌رسیم.

وی افزود: شرایط تقریباً خوب است و تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و آماده می‌شویم برای روز مسابقه تا بتوانیم یک نمایش خوبی را اجرا کنیم.

یزدانی در خصوص آسیب‌دیدگی‌اش گفت:‌ در تمرینات مشکل کوچکی برای کتفم به وجود آمد ولی مشکل خاصی نیست. اصولاً ورزش‌های انفرادی این آسیب‌دیدگی‌های جزیی را دارد.

قهرمان المپیک ریو در خصوص حضورش در یک وزن بالاتر اذعان داشت:‌ بعد از مسابقات المپیک به خاطر مشکل وزنی که داشتم وزنم را تغییر دادم و به یک وزن بالاتر رفتم. با بعضی از حریفانم در وزن جدید کشتی گرفته‌ام و شناخت دارم و با بعضی از آنها هم هنوز کشتی نگرفته‌ام. تیم‌هایشان را نگاه می‌کنم و تقریباً شناختی دورادور از آنها دارم ولی امیدواریم روز مسابقه با دعای خیر مردم بتوانم یک مدال خوش‌رنگ برایشان به دست بیاروم. من تمام سعی و تلاشم را می‌کنم که خوش‌رنگ‌ترین مدال را کسب کنم و برای این هدف از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

وی در خصوص امکانات و تجهیزات کشتی تصریح کرد: امکانات و شرایط برای ورزش اول کشور مهیا نیست. خیلی جاها این را گفته‌ام آقای خادم هم با آوردن اسپانسرهای زیادی تا حدودی خرج فدراسیون را تأمین می‌کند ولی ارگان‌های دولتی هم باید کمک کنند که متأسفانه این اتفاق نمی‌‌افتد و من از وزارت ورزش می‌خواهم که به ورزشکاران رشته‌های مدال‌آور نگاه ویژه‌ای داشته باشند و به این فدراسیون‌ها کمک کنند. دکتر سلطانی‌فر هم چند بار در اردوهای ما حاضر شد اما آنها نباید فقط نزدیک مسابقات مهم مثل المپیک و بازی‌های آسیایی در تمرینات ما خود را نشان دهند. آنها باید بیشتر به ما سر بزنند تا ما مشکلات‌مان را به آنها بگوییم و حرف‌های دلمان را به آنها بزنیم.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار