رسانه‌های اجتماعی باانتشار تصاویری از کوه‌پیمایی صدراعظم آلمان در سال‎های اخیرمدعی شدندکه آنگلا مرکل طی سال‎های گذشته همیشه یک مکان ثابت برای تفریح انتخاب کرده وهمیشه هم یک نوع لباس برتن داشته‌ است.
کد خبر: ۴۷۱۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶ 03 August 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌های اجتماعی با انتشار تصاویری از کوه‌پیمایی صدراعظم آلمان در سال‎های اخیر مدعی شدند که آنگلا مرکل طی سال‎های گذشته همیشه یک مکان ثابت برای تفریح انتخاب کرده و همیشه هم یک نوع لباس بر تن داشته‌  است.

بنا به این گزارش صدراعظم ۶۳ آلمان از سال ۲۰۱۳ تاکنون همیشه همراه با همسرش «یوآخیم باوئر» منطقه کوهستانی و خوش‌‌آب‌وهوای «اورتلِس» در شمال ایتالیا را برای تفریح و خوشگذرانی انتخاب کرده‌ است.

علاقه شدید آنگلا مرکل به لباس قرمز رنگ و شلوار کرمی‌رنگ در هنگام کوهنوردی نیز از دید کاربران اجتماعی پنهان نماند که تمام این سال‎ها همراه خانم صدراعظم بوده‌اند.

البته در دنیای سیاست این شیفتگی به یک نوع پوشاک خاص تنها منحصر به مرکل نیست بلکه مشهور است که دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس نیز در تمام سال‎های نخست‌وزیری‌اش هنگام تفریح از یک پیراهن آبی استفاده می‌کرده‌ است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار