به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان‌های تهران شنبه 30 دیبهشت ماه 96 تعطیل است.
کد خبر: ۴۲۶۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۸ 19 May 2017
به گزارش تابناک رضوی،به نقل ازخبرگزاری مهر، به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان‌های تهران شنبه 
30 اردیبهشت ماه 96 تعطیل است.

علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش تهران و عضو هیات اجرایی انتخابات شورای شهرتهران اعلام کرد: با توجه به مشارکت گسترده مردم شریف تهران در انتخابات و  احتمال تمدید زمان رای گیری و طولانی شدن زمان شمارش آرا و همچنین استفاده  از فضا های آموزشی و مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات تمامی مدارس شهرتهران شنبه سی ام اردیبهشت ماه 96 تعطیل خواهند بود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای تهران نیز اعلام کرد:‌ با توجه به طولانی شدن فرایند انتخابات و اعلام نظر رئیس شورای آموزش و پرورش مناطق شهرستان‌های استان تهران و مدیران مناطق تمام مدارس آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران روز شنبه 30 اردیبهشت تعطیل است.
 
تمامی مدارس استان اصفهان در روز شنبه تعطیل است
 
محمد حسن قائدی ها ظهر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه اکثر مدارس استان اصفهان به عنوان شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است و تعداد زیادی از همکاران به عنوان عوامل اجرایی و نظاراتی در برگزاری انتخابات فعالیت دارند با موافقت استاندار اصفهان، تمام واحدهای آموزشی در استان اصفهان روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.
 
تمامی مدارس استان گیلان در روز شنبه تعطیل است

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، مهدی حاجتی گفت: تمامی مدارس گیلان در دو نوبت صبح و عصر در روز شنبه تعطیل است.
 
تمام مدارس استان یزد فردا تعطیل است
 
محمدرضا قانع در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به اینکه بسیاری از مدارس در یزد درگیر برگزاری انتخابات هستند، استاندار یزد با تعطیلی تمام مدارس در مقاطع مختلف یزد موافقت کرد.
 
مدارس مازندران روز شنبه تعطیل است
 
ربیع فلاح جلودار بعدازظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات با اشاره به تعطیلی مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی اظهار داشت: امتحانات روز شنبه دانش آموزان با تصمیم آموزش و پرورش به روز دیگری موکول می شود.

مدارس اردبیل روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه تعطیل است
 
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل از تعطیلی مدارس استان در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به دلیل برگزاری انتخابات و احتمال طولانی شدن شمارش آرا خبر داد.
 
مدارس استان قزوین روز شنبه تعطیل است
 
سالار قاسمی در این باره اظهار کرد: با  توجه به همکاری اکثر فرهنگیان شاغل در مدارس با مجریان برگزاری انتخابات و نیز ادامه شمارش آرا در  مدارسی که به عنوان شعبه اخذ رای انتخاب شده اند، روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه نوبت صبح و عصر تمامی مدارس مقاطع  ابتدایی و متوسطه استان قزوین تعطیل اعلام می شود.
 
مدارس شعب اخذ رای در خراسان رضوی فردا تعطیل است
 
علیرضا کاظمی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۲ هزار و ۲۳۵ مدرسه در سطح استان به عنوان شعبه اخذ رای فعال شده اند و رای گیری در آن ها در حال انجام است.

مدارس همدان فردا تعطیل شد
 
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا، تمامی مدارس شهر همدان شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۶ تعطیل است.

کلیه مدارس شهرستان های استان تهران شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است
 
عبدالرضا فولادوند، در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: با توجه به طولانی شدن فرآیند انتخابات و اعلام نظر رییس شورای آموزش و پرورش مناطق شهرستانهای استان تهران و مدیر مناطق کلیه مدارس آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.

مدارس خراسان جنوبی شنبه تعطیل اعلام شد
 
عباس لامعی در گفتگو با خبرنگار ، اظهارکرد: به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا در برخی از مدارس، تمامی مدارس استان خراسان جنوبی فردا شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.

مدارس لرستان فردا تعطیل هستند
 
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان لرستان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که فردا ۳۰ اردیبهشت ماه همه مدارس لرستان، چه مدارسی که شعبه اخذ رای هستند و چه مدارسی که شعبه اخذ رای در آنها مستقر نیست، تعطیل خواهند بود.

تمامی مدارس ایلام فردا تعطیل است
 
علی بیرانوند اعلام کرد: تمامی مدارس مقاطع مختلف تحصیلی این استان روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است..

مدارس گلستان شنبه تعطیل است
 
علی اصغر طهماسبی بعدازظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به ازدیاد رای دهندگان در مدارس و شعب اخذ رای و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، تمامی مدارس استان در تمامی مقاطع، شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل خواهد بود.
 
تمام مدارس آذربایجان شرقی روز شنبه تعطیل است
 
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از تعطیلی تمام مدارس استان در روز شنبه، ۳۰اردیبهشت خبر داد. 
 
مدارس خوزستان روز شنبه تعطیل هستند
 
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس سراسر استان به علت مشارکت در امر برگزاری انتخابات، روز شنبه تعطیل هستند. 
 
تمامی مدارس استان البرز روز شنبه تعطیل است
 
استاندار البرز از تعطیلی همه مدارس استان در روز شنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه خبر داد. 
 
مدارس آذربایجان غربی شنبه تعطیل است
 
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: فردا شنبه تمام مدارس استان در شیفت صبح و عصر تعطیل است. 
 
تمامی مدارس استان کرمان فردا تعطیل است
 
رئیس اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس سراسر استان کرمان خبر داد. 
 
کلیه مدارس استان کردستان روز شنبه تعطیل است
 
مدیرکل آموزش پرورش استان کردستان از تعطیلی تمامی مدارس این استان در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه خبر داد. 
 
تمامی مدارس خراسان شمالی روز شنبه تعطیل است
 
استاندار خراسان شمالی از تعطیلی تمام مدارس استان در روز شنبه سی‌ام اردیبهشت‌ماه خبر داد. 
 
 مدارس چهارمحال وبختیاری روز شنبه فعال هستند
 
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس چهارمحال وبختیاری فردا شنبه فعال هستند.
 
مدارس قم فردا تعطیل است
 
  مدیرکل آموزش و پرورش قم از تعطیلی مدارس این شهر در روز شنبه خبر داد. 
 
 تمامی مدارس استان سمنان شنبه باز هستند

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان، گفت: تمامی مدارس استان در تمام مقاطع فردا شنبه تعطیل نبوده و میزبان دانش آموزان هستند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار