در پی برخی خبرسازی ها و شبهه افکنی ها در خصوص ارسال پیامک بررسی برقراری مجدد یارانه برای گروهی از هموطنان، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت ضمن تکذیب موارد مطرح شده تاکید کرد که بررسی و برقراری مجدد یارانه افراد معترض که طبق قانون مشمول دریافت یارانه محسوب می شوند اقدامی متعارف و بر اساس روال ماههای گذشته بوده است.
کد خبر: ۴۲۴۸۵۴
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹ 16 May 2017
به گزارش تابناک رضوی به نقل از آینه جم؛ در اطلاعیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت آمده است: برقراری مجدد یارانه برای متقاضیانی که به قطع یارانه خود معترض بودند، پس از بررسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از سوي سازمان هدفمندی یارانه ها اقدامی متعارف و بر اساس روال ماههاي گذشته بوده است.

با این وجود، رییس جمهور پس از كسب گزارش امر و اطلاع از برخی خبرسازی هاي نادرست، براي رفع هرگونه شائبه انتخاباتي، دستور توقف هر اقدامی در این زمینه را صادر كرد و از مسئولین مربوطه خواست هرگونه پرداخت جديد را متوقف و بررسی استحقاق دریافت یارانه را به پس از انتخابات موکول نمایند

گفتنی است؛ حسن روحانی امروز در جمع مردم ساری در واکنش به شائبه های انتخاباتی بازگشت یارانه برخی اقشار گفت: «اینها به دروغ می گویند این دولت اگر ادامه یابد، یارانه را قطع می کند، بعد دوباره می‌گویند چرا یارانه را برمی گردانید؛ خلاصه ما چه کار کنیم؟ ما میگوییم برای زندگی محرومان جامعه، فقط یارانه کافی نیست.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار