رييس پليس فتا خراسان رضوي از دستگيري يك مهندس جوان به جرم كلاهبرداي خبر داد و گفت : براي پيشگيري از برداشت هاي غير مجاز به صورت دوره اي رمز دوم خود را تغيير داده و از گردش حساب و تراكنش هاي مالي خود مطلع باشند.
کد خبر: ۲۳۱۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰ 17 May 2016

به گزارش تابناك رضوي، سرهنگ جواد جهانشيري با اعلام اين خبر، اظهار كرد: فردي با در دست داشتن مرجوعه قضايي به پليس فتا استان مراجعه و شکايتي را مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکي اش ارائه کرد.

وي افزود: در بررسي اظهارات شاکي پرونده مشخص شد مبلغ حدود ده ميليون ريال از حسابش طي سه مرحله كسر شده است.
رييس پليس فتا خراسان رضوي ادامه داد: كارشناسان پليس فتا پس از بررسي اظهارات مالباخته با يک سري تحقيقات فني عامل برداشت هاي غيرمجاز را شناسايي و با هماهنگي قضايي دستگير کردند.
بنا بر اين گزارش، متهم 25 ساله كه مهندس يكي از شركت‌هاي پيمانكاري است در مواجهه با ادله و مستندات موجود به بزه انتسابي اعتراف و عنوان کرد به يكي از بازي هاي اينترنتي آنلاين تحت شبكه اعتياد شديدي پيدا كردم و از آنجايي که در اين بازي مي بايستي مبالغي را بابت هزينه مي كردم و از طرفي شارژ كارت عابر بانكي ام نيز تمام شده بود به فكر چاره افتادم و با سوء استفاده از اطلاعات حساب همكار سابقم كه با او نيز همان بازي را در سال گذشته در محل كار انجام مي داديم و گهگاه از كارت وي بازي آنلاين را شارژ مي كردم.
سرهنگ جهانشيري با اشاره به معرفي متهم به دادسرا به شهروندان توصيه كرد: براي پيشگيري از برداشت هاي غير مجاز به صورت دوره اي رمز دوم خود را تغيير داده و از گردش حساب و تراكنش هاي مالي خود مطلع باشند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار