معاون فرهنگی اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون بیش از ۶ میلیون زائر وارد استان خراسان رضوی شده اند.
کد خبر: ۱۰۹۸۱۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۷ 26 March 2023

به گزارش تابناک رضوی، حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد امروز در هفتمین نشست خبری قرارگاه مرکزی زائرین خراسان رضوی که در مرکز پخش فرآورده‌های نفتی استان برگزار شد اظهارداشت:در روز‌های اخیر شاهد ورود زائران بسیاری از جاده‌های شمالی به مشهد هستیم که این رقم نسبت به روز‌های مشابه سال‌های گذشته از رشد 60 درصدی برخوردار بوده است.

وی افزود: در روز‌های گذشته شاهد بودیم زائران بسیاری از جاده‌های شمالی به مشهد وارد می‌شوند که این رقم نسبت به روز‌های مشابه سال‌های گذشته از رشد 60 درصدی برخوردار بوده است که سابقه چنین افزایشی نداشتیم.

معاون فرهنگی اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی ادامه داد: اسکان، خدمات شهری و حمل و نقل از جمله خدمات رسانی به زائران و مسافرانی است که تعطیلات نوروزی را به مشهد سفر کرده اند و تمام دستگاه‌های اجرایی پای کار هستند و تاکنون مشکلی نداشته ایم.

بیشتر بخوانید
ورود 5 میلیون زائر و مسافر به استان خراسان رضوی و شهر مشهد

میزبانی از 48 هزار زائر در پایگاه های ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

گنابادی نژاد بیان کرد: آمار ورودی زائر در 5 فروردین 524، 433 نفر بوده است که بیش از 200 هزار نفر از طرفیت اسکان در مشهد استفاده کردند و تاکنون بیش از 6 میلیون زائر وارد استان خراسان رضوی شده اند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 4 میلیون و 771 نفر اسکان شبانه در مشهد داشته اند و 5 میلیون و 447 نفر شب از اسکان رسمی و موقت و اضطراری استفاده کرده اند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار