وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شرکت سرم سازی ثامن و شرکت سامان دارو مشهد مقدس بازدید کرد.
کد خبر: ۱۰۵۷۳۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵ 21 July 2022

به گزارش تابناک رضوی، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شرکت سرم سازی ثامن و شرکت سامان دارو مشهد مقدس بازدید و از نزدیک ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این 2 شرکت را ارزیابی کرد‌.

شرکت داروسازی ثامن با توجه به ظرفیت و توانمندی خود، راه‌اندازی مراکز بزرگ و تخصصی حوزه دیالیز صفاقی در سراسر ایران را برای توسعه این حوزه دنبال می‌کند.

تجربه موفق شرکت ثامن در بومی‌سازی ملزومات و تجهیزات مورد نیاز بیماران دیالیز صفاقی با همکاری شرکت دانش‌بنیان لفاف‌های چندلایه خزر یکی از اقدامات بزرگ این شرکت به شمار می‌آید.

تولید محلول‌های دیالیز صفاقی و ارائه خدمات آن به بیماران دیالیزی از سال 1374 در ایران توسط داروسازی ثامن آغاز شد و این شرکت با حمایت آستان قدس رضوی در سال گذشته به روزرسانی سیستم‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات تولید خود را انجام داد و فضایی با استانداردهای مناسب برای تولید محصولات به ویژه محلول‌های دیالیز صفاقی را فراهم کرد.

رسیدگی به اقشار آسیب‌پذیر و کاهش آلام بیماران خاص و صعب‌العلاج همچون بیماران دیالیزی از جمله اهداف فعالیت‌های شرکت داروسازی ثامن به عنوان یک شرکت وابسته به بنیاد بهره وری موقوفات مجموعه آستان قدس رضوی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار