"محسن داوری" طی حکمی از سوی استاندار خراسان رضوی به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان مشهد منصوب و روز چهارشنبه در مراسمی با حضور مسوولان استان و نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.
کد خبر: ۱۰۲۳۴۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳ 19 January 2022

به گزارش تابناک رضوی، داوری که از امروز ۲۹ دی ماه سکان فرمانداری شهرستان مشهد را بر عهده گرفت، از مدیران خوشنام، باسابقه و فعال در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در خراسان رضوی است.

پیش از داوری، حمید موسوی سرپرستی فرمانداری مشهد را بر عهده داشت که جانشین سیدمحمدرضا هاشمی فرماندار مشهد شده بود که مهر ماه گذشته به سمت استاندار سمنان منصوب شد.

یکی از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در مراسم معرفی سرپرست جدید فرمانداری مشهد "ایمان به خدا، روحیه جهادی و سبک مدیریت جهادی، عزم برای خدمت و رفع مشکلات کشور، اخلاص برای مردم عزیز، حمایت از تفکر مقاومت در منطقه و ادامه استکبارستیزی" را از ویژگیها و مبانی موفقیت رییس جمهوری و اعضای هیات دولت سیزدهم برشمرد.

جواد کریمی قدوسی افزود: انبارهای کالاهای اساسی که پیشتر به چشم دیده بودیم خالی شده بود اکنون تامین کالا شده‌اند و فروش نفت ایران نیز به یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین تمام مشکلات جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه ظرف ۱۲۰ روز گذشته از فعالیت دولت سیزدهم از بین رفت و تبادلات تجاری افزایش یافت بطوری که در همین مدت مبادلات تجاری کشورمان با ترکمنستان سه برابر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کسب این موفقیتها از سوی دولت سیزدهم را در سایه ولایت‌پذیری توصیف و بیان کرد: بنا به گفته یکی از اعضا هیات دولت، رییس جمهوری سه روز پی در پی خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی رسیده و بلافاصله شورای عالی امنیت ملی را تشکیل داد تا دستورات معظم‌له با فوریت انجام شوند، اینها مبانی موفقیت این دولت هستند.

دیگر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی مشهد هم در مراسم معرفی سرپرست فرمانداری مشهد گفت: خدمات در مشهد و اقدامات در این شهرستان برای همه مردم ایران است چون مشهد شهری ملی است.

فاطمه رحمانی همچنین از خدمات حمید موسوی سرپرست سابق فرمانداری مشهد تقدیر و بیان کرد: توقع از آقای داوری سرپرست جدید فرمانداری مشهد نیز با آرزوی توفیق وی، خدمت صادقانه به این شهر ملی و برنامه‌ریزی برای مهار آسیبهای اجتماعی به ویژه در موضوع حاشیه‌نشینی است.

وی "نظارت اثربخش، هم‌افزایی و انسجام بین دستگاهها در مشهد، کنترل وضعیت بازار و مقابله با احتکار و گرانفروشی" را دیگر موارد مورد انتظار از فرمانداری مشهد ذکر و بیان کرد: استانداری نیز بطور شایسته و موثر از فرمانداری مشهد حمایت نماید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار