tabnakostan

در ۲۴ ساعت گذشته؛
۳۴ فوتی کرونا در خراسان رضوی
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جلسه‌ی ستاد مبارزه با کرونای استان۳۴ فوتی کرونا در خراسان رضوی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در خراسان رضوی ۲۶۹ مورد بستری جدید و ۳۴ فوتی داشته ایم.
رییس بنیاد شهید:
دارایی و اموال بنیاد شهید باید شفاف باشد
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: متاسفانه هیچ اطلاعات شفافی از میزان دارایی و اموال متعلق به بنیاد شهید وجود ندارد و این حرف عجیبی است.
سامانه پیامکی 11051 پلیس 110/اگر امکان صحبت ندارید، به پلیس پیام دهید
رئیس سایت فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ خراسان رضوی گفت: برای افرادی که کم‌توان و بیمار هستند یا امکان برقراری تماس تلفنی ندارند، سامانه پیامکی ۱۱۰۵۱ فراهم است که می‌توانند از آن طریق گزارشات خود را به ثبت برسانند.
در اجرای پویش «من ماسک میزنم» در منطقه ثامن صورت گرفت؛
پیشگیری از ۳۴۰ مورد تخلف کرونایی اصناف اطراف حرم مطهر رضوی
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ثامن که با ابلاغی از سوی دکتر محمدعلی جعفری مسئول کمیته اجرائی قرارگاه پیشگیری و مقابله با کرونای استان خراسان رضوی به عنوان مسئول قرارگاه عملیاتی منطقه مرکزی مشهد مقدس در منطقه ثامن منصوب شده است از اجرای پویش من ماست میزنم در این منطقه شهری مشهد خبر داد.
آیت الله علم الهدی:
ارتباط نزدیک رؤسای قوا با مردم، مفید و مؤثر است/ اقتدار نظام جمهوری اسلامی جهانی است
آیت الله علم الهدی با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور در هفته‌های گذشته، اظهار کرد: در روز جمعه این هفته بر خلاف روزهای جمعه، رئیس جمهور محترم به رسیدگی مردمی و ارتباط مردمی اقدام نکردند.
معاون دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در امور زندان‌ها:
زندان مشهد به جاده چناران منتقل می‌شود
معاون دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی در امور زندان‌ها گفت: در صورتی که زندانیان شکایتی در خصوص بدرفتاری مسئولان زندان با آن‌ها داشته باشند قطعاً این شکایات در اسرع وقت رسیدگی می‌شوند با این وجود طی چند وقت اخیر هیچ‌گونه پرونده‌ای در خصوص بدرفتاری مسئولان زندان با زندانیان در مشهد تشکیل نشده است.
هوا در مشهد به خط قرمز رسید
شاخص کیفیت هوای مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی عدد ۱۲۴ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد اما با افزایش آلاینده‌های جوی شاخص فعلی با عدد ۱۵۲ در شرایط قرمز و ناسالم برای همه گروه‌ها است.
خراسان رضوی پاییزی می‌شود
کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز شنبه ۲۷ شهریور روند کاهشی دمای هوا در مشهد و دیگر نقاط خراسان رضوی آغاز شده و این استان حال و هوای پاییزی به خود می گیرد.
افزایش سه برابری تماس های اورژانس 115 در سال جاری
معاون مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در 5 ماهه نخست امسال نسبت به سال قبل با افزایش سه برابری تماس با اورژانسهای 115 مشهد روبرو بودیم.
شورای ائتلاف ورزش در استان خراسان رضوی تشکیل شد
جلسه کمیته تربیت بدنی حزب موتلفه اسلامی خراسان رضوی با حضور ترقی و تعدادی از اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی ورزش به منظور تشکیل ائتلاف ورزش خراسان رضوی برگزار شد.
هوای مشهد سالم نیست
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: با افزایش حجم آلاینده‌ها در هوای تنفسی، کیفیت هوای کلانشهر مشهد در وضعیت هشدار و آلوده قرار گرفته است.
در نخستین سفر استانی؛
رئیس جدید بنیاد شهید به مشهد سفر کرد
رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح پنجشنبه با عزیمت به مشهد و خراسان رضوی نخستین سفر استانی خود را آغاز کرد.
آیین معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در مشهد برگزار شد
دکتر سیدصالحی روحیه خادمی معنوی و رویکرد جهادی دارد
آیین معارفه دکتر سید آرش سیدصالحی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی باحضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور امروز در مشهد برگزار شد.
بدنساز خراسانی عازم مسابقات آسیایی می‌شود
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: مرتضی راستگو با درخشش در مسابقات انتخابی تیم ملی در رشته فیزیک به مسابقات بدنسازی و پرورش اندام آسیایی لبنان راه پیدا کرد.
مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی خبر داد؛
احتمال بازگشایی مرز زمینی مهران
مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی گفت: سهمیه استان برای پیاده روی اربعین ۲۴۴۵ نفر اعلام شده است.